1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Rising Star yarışması ne zaman başlıyor?
Rising Star yarışması ne zaman başlıyor?

Rising Star yarışması ne zaman başlıyor?

Acun Ilıcalı’nın yaza damga vuracak yarışması başlıyor. TV8'de ekrana gelecek olan Rising Star yarışmasının yayın tarihi belli oldu. Peki Rising Star yarışması ne zaman başlıyor?

A+A-

Tv8'in yeni ve iddialı Yarışma programı Rising star Türkiye ne zaman başlayacak? Acun Medya imzalı, sunuculuğunu İşte Benim Stilim programınıda sunan Öykü Serter’in üstleneceği, jüri koltuğunda Demet Akalın ve Mustafa Sandal’ın oturacağı Rising Star Türkiye’nin yayın tarihi belli oldu. Ekranlara yepyeni bir heyecan kazandıracak olan Rising Star Türkiye, 3 Ağustos Pazartesi başlayacak.

 

fft16_mf5872182.jpeg

Rising Star Türkiye Başvuru formu ses tonunuza güvenmekle başlamakta. Öncelikle Videolu olarak başvuru yapabileceğiniz TV8’e yolladığınız Videolar normal başvurudan daha öncelikli değerlendirilecektir. Bunun sebebi 1.Başvuru elemesinin ardından bulunduğunuz ile gelecek olan program çalışanları sizi 3-5 dakika arası mimik ve heyecan testine sokacak bu testin ardından inceleme için İstanbul’a dönen ekip daha profesyonel bir jüri tarafından inceleneceksiniz.

fft16_mf5872189.jpeg

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler