1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Rising Star Türkiye yeni bölümde neler olacak?
Rising Star Türkiye yeni bölümde neler olacak?

Rising Star Türkiye yeni bölümde neler olacak?

Tv8 ekranlarının sevilen programlarından Rising Star Türkiye yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. her hafta birbirinden güzel sesleri buluşturan Rising Star Türkiye yeni bölümde neler olacak merak konusu. İşte Rising Star Türkiye ile ilgili son

A+A-

Yapımcılığını Acun Medya’nın yaptığı Rising star Türkiye yarışmasında heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Gamze Günce Demirbaş, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında Ebru Gündeş'in 'Sen Allah'ın Bir Lütfusun' isimli parçasını seslendirdi ve %89 oy alarak Rising Star Türkiye'deki yoluna devam etti. Meltem Abbasova, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında Sam Brown'nun 'Stop' isimli parçasını seslendirdi ve %94 oy alarak Rising Star Türkiye'deki yoluna devam etti.

Meltem Abbasova, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında Sam Brown'nun 'Stop' isimli parçasını seslendirdi ve %94 oy alarak Rising Star Türkiye'deki yoluna devam etti.Serhan Giden 'Kendine İyi Bak'

Serhan Giden, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında Ahmet Kaya'nın 'Kendine İyi Bak' isimli parçasını seslendirdi ve %84 oy alarak Rising Star Türkiye'deki yoluna devam etti. Serhan Giden'in performansı sonrası jüri üyeleri yarışmacıları öve öve bitiremediler. Serhan Giden stüdyoda bulunan seyirciler tarafından bir hayli destek gördü.

Öykü Serter'in bilinmeyen yönü!

Rising Star Türkiye yarışmasına katılan Blöf grubu performansı sonrası İrem Derici, Öykü Serter'in hiç kimsenin bilmediği bir tarzının olduğunu söyledi.

O yarışmacı Yılmaz Morgül'ün beklentilerini arttırdı!

Yılmaz Morgül, Ahmet Cemil Aynacı'nın performansı sonrası beklentilerinin arttığını ve bir üst turda yarışmacıdan daha iyi bir performans beklediğini söyledi.

Rising Star'da yarışmacının cevabı Emina Sandal'ı şaşırttı

Yarışmacılardan Semih Anıl performansı sonrası jüri üyelerinden övgü dolu sözler aldı.

Mustafa Sandal, 'Rising Star yarışmacısı nasıl olmalı? sorusuna Semih gibi olmalı deriz' diyerek yarışmacıyı övdü. Sandal, genç yarışmacıya "Sence en önemli meziyetin nedir?" diye sordu. Semih Anıl, "Bana çok şeytan tüylüsün derler" cevabını verdi.

Cevabı şaşırttı

Semih'in cevabının üzerine Emina Sandal, "Ben de onu dyecektim sana" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

RISING STAR BAŞVURU SÜRECİ

Rising Star Türkiye başvurusu ses tonunuza güvenmekle başlamaktadır. Öncelikle video ile başvuru yapabileceğiniz TV8’e yolladığınız videolar, normal başvurudan öncelikli olarak değerlendirilecektir. Bunun sebebi ise 1.Başvuru elemesinin ardından bulunduğunuz şehre gelecek olan program çalışanlarının sizi 3-5 dakika arasında sürecek olan mimik ve heyecan testine sokacak olmasıdır. Bu testin devamında inceleme için İstanbul’a dönen ekipten sonra daha profesyonel bir jüri tarafından inceleneceksiniz. Bütün bu sürecin ardından sizi bir de Programın yapılacağı alana davet edecekler. Yol parası, konaklama ve yiyecek masrafları Acun Medya tarafından sağlanacaktır.

HABERE YORUM KAT