1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Rising Star 4. bölüm tanıtımı yayınlandı!
Rising Star 4. bölüm tanıtımı yayınlandı!

Rising Star 4. bölüm tanıtımı yayınlandı!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Rising Star fırtınalar estirmeye devam ediyor. 4. bölüm tanıtımı yayınlanan Rising Star'da yine çok renkli bir gece izleyicileri bekliyor. İşte Rising Star 4. bölüm tanıtımı ve tüm detayları...

A+A-

Tv8 ekranlarında yayınlanan Rising Star izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. 4. bölüm tanıtımı yayınlanan Rising Star'da birbirinden başarılı performanlar izleyici ile buluşacak. Öykü Serter'in bilinmeyen yönü!
 
Rising Star Türkiye yarışmasına katılan Blöf grubu performansı sonrası İrem Derici, Öykü Serter'in hiç kimsenin bilmediği bir tarzının olduğunu söyledi.
 
Öve öve bitiremediler! Ahmet Kaya şarkısı söyledi, stüdyo inledi...
 
Serhan Giden'in performansı sonrası jüri üyeleri yarışmacıları öve öve bitiremediler. Serhan Giden stüdyoda bulunan seyirciler tarafından bir hayli destek gördü.
 
O yarışmacı Yılmaz Morgül'ün beklentilerini arttırdı!
 
Yılmaz Morgül, Ahmet Cemil Aynacı'nın performansı sonrası beklentilerinin arttığını ve bir üst turda yarışmacıdan daha iyi bir performans beklediğini söyledi.
 
Rising Star'da yarışmacının cevabı Emina Sandal'ı şaşırttı
 
Yarışmacılardan Semih Anıl performansı sonrası jüri üyelerinden övgü dolu sözler aldı.
 
Mustafa Sandal, 'Rising Star yarışmacısı nasıl olmalı? sorusuna Semih gibi olmalı deriz' diyerek yarışmacıyı övdü. Sandal, genç yarışmacıya "Sence en önemli meziyetin nedir?" diye sordu. Semih Anıl, "Bana çok şeytan tüylüsün derler" cevabını verdi.
 
Cevabı şaşırttı
 
Semih'in cevabının üzerine Emina Sandal, "Ben de onu dyecektim sana" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

HABERE YORUM KAT