1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Resmi site Edemen'in kontrölündedir'
'Resmi site Edemen'in kontrölündedir'

'Resmi site Edemen'in kontrölündedir'

Yönetimi olmayan Diyarbakırspor Kulübü resmi sitesinde yayınlanan haberlerin kaynağı ile ilgili bugün yayınladığımız haber üzerine, bir açıklama yapıldı.

A+A-

Diyarinsesi.Org spor servisinin gündeme taşıdığı ve Yönetimin olmamasına rağmen, yapılan bu tür haberlerin, kulüp işleyişinin kimin kontrölünde olduğunu sormuştuk.

Az önce hem sitemize, hem de Kulüp resmi internet sitesine bir açıklama yapıldı, ve resmi sitenin kontrölünün halen eski Başkan Nurullah Edemen'in kontrölünde olduğu bilgisi geldi.

Yapılan açıklamada, "Kulübümüzün internet sitesine yönelik olarak yayınlanan ve ilginç olarak nitelendirilen haberler bazı çevrelerin rahatsız olduğu görülmektedir. Sitemiz, görevlerinden istifa eden Nurullah Edemen başkanlığındaki yönetimin kontrolündedir. Burada yayınlanan haberler kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda yapılmakta ve sorunlar dile getirilmektedir. Kulübümüzde yaşanan yönetim boşluğu nedeniyle internet sitemizle ilgili çalışmalar eski yönetim kurulumuz tarafından yürütülmektedir. Buradaki amaç sitemizin işleyişini doğru bir şekilde sürdürülmesini sağlamak ve gelecek yönetime sorunsuz bir şekilde sitemizi teslim etmektir. Kulübümüzün amacına uygun bir şekilde sitemiz çalışmalarını sürdürecektir." denildi.