1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Rektör Gül’e ziyaretler sürüyor
Rektör Gül’e ziyaretler sürüyor

Rektör Gül’e ziyaretler sürüyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne getirilen Prof. Dr. Talip Gül’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

A+A-

Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sarışık ve Ak Parti MKYK üyesi Oya Eronat Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talip Gül’e hayırlı olsun temennisi ile nezaket ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne getirilen Prof. Dr. Talip Gül’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Gül’ü, Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sarışık ziyaret etti. Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Ünal’ın da bulunduğu ziyarette, karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

ERONAT DA ZİYARET ETTİ

AK Parti MKYK üyesi ve eski milletvekili Oya Eronat ve Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi kardeşi Doç. Dr. Kamuran Eronat da, rektör Prof. Dr. Talip Gül’ü makamında ziyaret ederek yeni görevi dolayısıyla tebrik etti.

Rektör Gül’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Eronat,  “Sayın Gül’ün sorumluluğu büyük olan bu görevi layıkıyla icra edeceğinden hiç şüphemiz yoktur. Bizler de üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız ”dedi.
Rektör Prof. Dr. Talip Gül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Dicle üniversitesinin bölgenin en saygın üniversitelerinden biri olduğuna vurgu yaparak, yeni dönemde üniversitenin başarısı için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

(Ayşegül Kaya)

HABERE YORUM KAT