1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Recep Güven veda ziyaretlerine başladı
Recep Güven veda ziyaretlerine başladı

Recep Güven veda ziyaretlerine başladı

DİYARBAKIR - Son atamalarla merkeze çekilen Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, veda ziyaretleri kapsamında Kulp ilçesini ziyaret etti.

A+A-
 Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, helikopterle Kulp İlçe Jandarma Komando helikopter pistine indi. Güven'i burada İlçe Emniyet Amiri Bülent Ulutürk karşıladı. Daha sonra İlçe Emniyet Amirliği'ne geçen Güven, personelle bir araya gelerek amacının helalleşmek olduğunu söyledi.
 
Güven, "16 aydır beraber hizmet ediyoruz. Ben hizmetlerinizden çok memnunum profesyonel bir kadromuz var. Millete hizmet etmeyi şeref kabul etmiş, devletin şerefli polislerisiniz. Sizin emniyet müdürünüz olarak görev yaptığım için kendimi şanslı arz ediyorum. Bugüne kadar kimsenin burnu kanamadan hayırlısıyla görevimizi yaptık. Maksadımız burada huzuru temin etmek hepimizin dileği olmuştur. Çalıştık, bende sizlere ve millete faydalı olmaya çalıştım. Kulp'ta çalışmak hem şanstır hem fedakarlıktır hem şereftir. Buranın insanı da güzeldir, burada insanlara da hizmet onurumuzdur. Olumsuzluk yaşamadık, buranın insanlara yakışır hizmetten teşekkür ediyorum. Hatalarımız olmuş olabilir, helalık almak için geldim, hakkınızı helal edin, benden yana da yerden göğe kadar helal olsun" dedi.
Güven, ziyaretin ardından ilçeden ayrıldı. 
(MT-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT