1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Recep Bayık Tatvan'a teşekkür etti
Recep Bayık Tatvan'a teşekkür etti

Recep Bayık Tatvan'a teşekkür etti

Diyarbakırlı teknik direktör Recep Bayık, Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2. Grup'ta mücadele eden Bingöl Çapakçurspor'un başına geçti.

A+A-
DİYARINSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK  - Sezona Tatvan Gençlerbirliği'nde başlayan ve 3 hafta önce yollarını ayıran Bayık, geçen hafta sonu kendisiyle görüşmek için Diyarbakır'a gelen Bingöl ekibinin yöneticileriyle anlaştı. Daha sonra Bingöl'e giderek takımı çalıştırmaya başlayan Bayık, ilk sınavını bu hafta sonu eski takımı Tatvan Gençlerbirliği ile deplasmanda verecek.
 
Bayık, Tatvan'ın kendisi için her zaman özel bir yeri olduğunu bir kez daha altını çizerek geçtiğimiz hafta yayınlanan ve kendisinin beyanı olmayan bir takım açıklamaların kesinlikle doğru olmadığı söyledi. Bayık: "Tatvan benim için çok özel bir yerdir. Oradaki dostluklarım çok uzun yıllar öncesine dayanmaktadır. Benim Tatvan için en küçük kötü bir söz sarfetmem mümkün değil. Ben onların ekmeğini yedim, dostluk ve arkadaşlıklarını gördüm. Halende orada ömür boyu sürecek dostluklarım var. Futbolun içinde dostluk yoksa hiç bir anlamı yoktur. Bugün yolumuz Bingöl'lle kesişti sağolsunlar bir teklif geldi değerlendirdik Allah hayırlısını etsin. Ama bu demek değildirki ben geçmişi hemen unutayım. Bu nedenle nerede olursak olalım dostlukları ve arkadaşlıkları bir kenara atmak hele ki beni tanıyanlar çok iyi bilir bu asla mümkün değil. Ben buradan Tatvanlı arkadaşlarıma ve taraftarlara bir mesaj vermek istiyorum. 'sizleri unutmam ve dostluğunuzu unutmam mümkün değil. Tümüne sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Gösterilen yakın ilgi ve alakaya ömrüm sonuna kadar minnettar kalacağımı bilmelerini isterim"

HABERE YORUM KAT