1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Ramazan Bayramı'nda hızlı tren indirimli!
Ramazan Bayramı'nda hızlı tren indirimli!

Ramazan Bayramı'nda hızlı tren indirimli!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü TCDD Ramazan Bayramı tatili boyunca Yüksek Hızlı Tren YHT ve ana hat trenlerde yüzde 50 indirim sağlayacak.

A+A-

TrenKart sahibi yolculara Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü'nce, Ramazan Bayramı boyunca Yüksek Hızlı Tren (YHT) ve ana hat trenlerde yüzde 50 indirim müjdesi...

TCDD Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Ramazan Bayramı'nı kapsayan 5-7 Temmuz'da seyahat edilmesi koşuluyla TrenKart sahibi yolculara YHT ve ana hat trenlerinde yüzde 50 indirim uygulanacağı, indirimli kampanyanın 15 lira ve üzeri bilet alan TrenKart sahipleri için geçerli olacağı bildirildi.

TEK YÖN BİLET ALANLARA YÜZDE 50 İNDİRİM

"Tam" tarifeden sadece tek yön bilet alan yolculara seyahat ücreti üzerinden yüzde 50 indirim yapılacağının aktarıldığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"İnternet üzerinden bilet alan ve niteliği gereği (genç, yaşlı, öğretmen gibi) farklı tarife indirimlerine tabi olan yolcular 'tam' tarifeyi seçtiklerinde bu kampanyadan faydalanabilecek. Kampanya kapsamında alınan biletlere ayrıca bir indirim yapılmayacak. Gidiş/dönüş bileti almak isteyen yolcular, gidiş ve dönüş için ayrı ayrı işlem yaparak bilet aldıkları taktirde kampanyadan yaralanabilecek. Kampanya, gişelerden ve yolcu.tcdd.gov.tr adresi üzerinden yapılan satışlarda uygulanacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen fakat TrenKart sahibi olmayan yolcular ise ilgili gişelerden kolayca TrenKart sistemine üye olarak kampanyadan yararlanabilecek."

(Memur Haber)
 

HABERE YORUM KAT