1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. PTT binaları hızla yenileniyor
PTT binaları hızla yenileniyor

PTT binaları hızla yenileniyor

Diyarbakır'da ve bölgede hizmet veren PTT şubeleri yeni projelerle yenilenerek daha verimli hale getiriliyor.

A+A-

Diyarbakır PTT Baş Müdürü Abdulkadir Bedir, müşteri taleplerini en üst seviyede tutarak teknolojinin hızla gelişip değiştiği bu çağda, yeni projelerle daha verimli olmaya çalışacaklarını dile getirdi.

2012 yılında göreve başlayan Bedir ''Halkımızın ne sorunu olursa olsun ben ve bütün personellerimiz her türlü desteğe, yeniliğe hazırız. Sorunların çözümü için gerekeni yapmaya hazırız. Bölgemize, ilimize yakışır binalar yapıp, ihtiyaç dahilinde yeni şubeler açmaya devam edeceğiz. Misyonumuz halkımıza çağdaş teknoloji ve güçlü kadromuz ile ekonomik, güvenli ,kaliteli hizmet sunabilmek'' dedi.

DİYARBAKIR PTT BAŞ MÜDÜRÜ ABDULKADİR BEDİR'' HALKIMIZIN TALEPLERİ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ ''

Bölgemize ,ilimize yakışır binalar inşa etmek istiyoruz diyen Bedir, amaçlarının müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, onların ihtiyaç ve beklentilerini ön plana çıkaran kalite yönetim sistemini uygulamak olduğunu belirtti.

Bedir ''Dicle İlçesinde Merkez PTT binası yıkılarak yeni bina inşaatına başlandı, Yenişehir İlçesi PTT binamız yıkılacak olup yeni bina için çalışmalarımız devam etmekte, Kaya pınar İlçesi PTT merkezi genişletme projemiz başladı.''dedi. Diğer illerde de çalışmaların hızla sürdüğünü belirten Bedir ''Siirt, Çüngüş, Silopi ,Mardin, Siirt, Batman' da da benzer çalışmaların projelerin devam ettiğini vurguladı.
2015 yılı ile birlikte Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi 175. Yılını kutluyor.

2012  tarihinde göreve başlayan Diyarbakır PTT baş müdürü Abdülkadir Bedir şunları söyledi:

Elimizden gelene kadar tüm imkanlarımızı gerek şahsım olarak gerek personellerimiz daire müdürleri şube müdürleri ile halkımıza daha verimli olabilmek için çalışmalar yapmaktayız kapımız her zaman açıktır halkımızın ne sorunu olursa olsun yeterki bize bildirsinler çözüm için gerekeni yapacağız  inşallah,daha yeni şubeler açacağız eski yapıları yıkıp yeni yapılarla bölgemize ilimize halkımıza yakışır bir ptt il binaları şubelerini açacağız Yeni açılacak şubelerimiz olacak  yani ihtiyaç duyulan yerlere yeni şubeler açmaya devam edeceğiz.Öte yandan, Bedir son zamanlarda faaliyete açılan PTT binalarının da isimlerini şöyle sıraladı: 

Dicle ilçesi merkez ptt binası yıkılarak yeni bina inşaatına başlandı.

Yenişehir ilçesi ptt binamız  yıkılacak yeni bina proje çalışmalarımız başlamıştır yeni bina yapılacaktır.

Kaya pınar ilçesi  ptt  merkezi genişletme projeleri  başladı.
Batman bölgesine yeni ptt baş müdürlüğü ve hizmet binası projesi bitmek üzeredir.

Siirt ptt baş müdürlüğü eski binası yıkılarak yeni proje çalışmalarına başlandı.

Silopi ilindede ptt başmüdürlüğü yeni hizmet projelerine başlanıldı
Çüngüş ilçesinde  yeni ptt projelerine başlandı.Mardin ili hizmet binası bitme aşamasındadır

Mardin Mazıdağı  ilçesi  hizmet binası bitme aşamasındadır Siirt ili Şirvan ilçesi  hizmet binası bitti yakında hizmete girecektir.

Diyarbakır bağlar İlçesinde  Ninova Avm ve Bağcılar Mahallesi Gökkuşağı evleri ptt şubemiz faaliyete girdi.
 

HABERE YORUM KAT