1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. PTT 175. Kuruluş yıldönümünü kutladı
PTT 175. Kuruluş yıldönümünü kutladı

PTT 175. Kuruluş yıldönümünü kutladı

PTT’nin 175. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Diyarbakır’da etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler kapsamında PTT Diyarbakır Başmüdürü Abdulkadir bedir ve beraberindeki müdür yardımcıları İl Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

A+A-

Kendilerini kabulünden dolayı Vali Hüseyin Aksoy’a teşekkür eden Diyarbakır PTT Başmüdürü Abdulkadir Bedir, kurum çalışmaları hakkında Vali Aksoy’a bilgi verdi.


Vali Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında; PTT teşkilatının, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kamuya hızlı ve kaliteli hizmet sunma çabalarını takdir ettiğini belirtti. Vali Aksoy; PTT’nin 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tüm çalışanları ve yetkililerini kutladığını, başarılarının devamını dilediğini sözlerine ekledi.
 
Posta Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’nin günlük hayatımızdaki önemine değinen Başmüdür Abdülkadir Bedir ise, “Vatandaşlarımıza  en güvenilir kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Son zamanlardaki  PTT’nin sınırsız başarılarının devamını  sağlamak için tüm gayretlerimizle çalışacağız halkımıza en güzel hizmetleri vereceğiz. Halkımızın memnuniyeti bizim ilkemizdir  her şey halkımız içindir. Aynı zamanda dün kurumuzun  bugüne kadar bizlere taşıyan ve ulaştıran değerli emeklilerimize ve çalışanlarımıza basın mensuplarına 175. yıl onuruna yemek verdik. Düzenlemiş olduğumuz 175 inci yıl dönümü nedeniyle birde Sur PTT ilçesinde müşterilere pasta ve çikolata, çay ikramında bulunuldu” dedi.
 
175’nci müşteriye hediye


Öte yandan PTT’nin 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Diyarbakır PTT il müdürlüğü’nde işlem yapan 175’nci müşteriyede hediye verildi. PTT’nin o günkü 175’nci şanslı müşterisi olan Nuriye Korkusuz ise mutluluğunu dile getirdi. PTT’nin hatıra albümü ve PTT amblemli şapka hediye edilen Korkusuz, “PTT’den yıllardır işlem yapıyorum. PTT olarak çok güzel hizmetler yapılıyor. Bütün PTT şubelerindeki personellerden çok memnunuz. Allah hepsinden razı olsun. Bu hediyelerde benim için çok güzel ve anlamlı oldu” diye konuştu.
 
Ödül törenine Başmüdür Yrd. Mevlüt Demirkıran, İşletme Hizmetleri Müdürü Nazım Başer, Destek Hizmetleri Müdürü Muhsin Ekinci, Yapı ve Teknik İşler Müdürü Rıdvan Acar, İnsan Kaynakları Müdürü Yaşar Şen, Hukuk İşleri Müdürlüğü Av. Zehra Turhan katıldı.
 
        

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler