1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Prefabrik ev fiyatları ve Hazır Konut Maliyetleri
Prefabrik ev fiyatları ve Hazır Konut Maliyetleri

Prefabrik ev fiyatları ve Hazır Konut Maliyetleri

Prefabrik ev fiyatları karmod teknolojisi ve ayrıcalığı ile ekonomik bütçenize ağrı yük getirmeyen bireyleş ve kurumsal açıdan arz talep dengesine göre daha makul ve optimum seviyede olan ürünlerdir.

A+A-

Prefabrik ev fiyatları karmod teknolojisi ve ayrıcalığı ile ekonomik bütçenize ağrı yük getirmeyen bireyleş ve kurumsal açıdan arz talep dengesine göre daha makul ve optimum seviyede olan ürünlerdir. ve maliyetleri gibi prefabrik evlerin maliyetleri de genişliğine, alanına, yüksekliğine, kat sayısına, iç dizaynına ve spesifik isteklere göre değişiklik göstermekte olup tip projelerin fiyatları ve spesifik imalatların fiyatları karmod web sitesinde siz değerli müşteriler ile paylaşılmaktadır. Karmod fiyatları içerisinde üretim, taşıma ve yerinde kurulum hizmetlerini kapsayan fiyat politikası bulunmaktadır.

 

Karmod evlerin maliyetlerini 2 farklı tasarımla ele alalım. Tek katlı prefabrik hazır ev fiyatları başlığı altında onlarca farklı isimlerle özel üretilmiş evlerin fiyatlarını gösteren tablolar yer almaktadır. Örneğin tek katlı yıldız evleri 49 metre kare olup 19300 TL ile üretilmekte ve kurulumu yapılmaktadır. Bu fiyat politikasına KDV dahil olup piyasa şartlarına göre Karmod teknolojisinin ürettiği kalite düşünüldüğünde oldukça değerli bir yatırım olacaktır.

 

Karmod tek katlı ev tasarımlarında 51 metre kare Çırağan, 61 metre kare beylerbeyi ve sırası ile Topkapı, Ayasofya, İshak paşa, tophane kasrı, ıhlamur kasrı, Beykoz kasrı, Ayazağa kasrı, hıdiv kasrı Küçüksu kasrı, Göksu kasrı, Gülhane kasrı, çağlayan kasrı nispetiye kasrı, sadabat kasrı ve hünkar kası isimleri adı altında imalatlar yapılıp olup 149 metre kareye kadar tasarımlar mevcuttur. 149 metre kare üretimleri 48500 TL olarak ücretlendirilmiştir.

 

İkinci olarak karmod prefabrik üretimlerinde prefabrik villa fiyatlarını ele alabiliriz. Bu fiyatlar bir villa tasarımına gör oldukça uygun olup Karmod üretim tesislerinde büyülü ellerin harika hammaddenin ve mükemmel teknolojinin ortaya çıkardığı üretimler olacaktır. Villa fiyatlarında 91 metre kare Çinli köşk 45500 TL olarak ücretlendirilmiştir.

 

 148 metre kareye kadar varan imalatlarda en büyük ve geniş alan sarı köşk olup 69250 TL olarak ücretlendirilmiştir. Bu fiyatlara KDV dahildir. Villa üretimlerinde ülkemizin en güzel köklerinin projeleri baz alınıp tasarımlarda bu kriter dikkate alınarak beyaz köşkten yalı köşküne kadar onlarca köşke benzer üretimler karmod tarafından üretilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.

HABERE YORUM KAT