1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel'de korkutan cinayet!
Poyraz Karayel'de korkutan cinayet!

Poyraz Karayel'de korkutan cinayet!

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Sadrettin yaşam savaşı veriyor. Poyraz ve Ayşegül'ün ise başı dertte. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı ve dahası.

A+A-

Sadrettin Hastanede Yaşam Savaşı Veriyor!

Sadreddin vurulmuş ve ağır yaralı biçimde hastaneye kaldırılmıştır. Sadreddin hastanede yaşam savaşı verirken, Bahri oğlunun acısıyla yıllardır görüşmediği ne kadar eski mafya babası varsa toplar. Amaç Adil’e ulaşacak bir yol bulmaktır.

Bahri ve adamları nihayet Adil’in şantaj kasetleri çekmek için düzenlediği bir partinin yerini öğrenirler. İçeriye casus olarak sızmaya Meltem gönüllü olur. Ama Meltem’in bu cesareti ona fazlasıyla pahalıya patlayacaktır... 

Ayşegül ve Poyraz Sadreddin’in vurulmasının şoku yanında kendi hesaplaşmalarına da devam etmektedir. Ayşegül ne derse desin Poyraz doktoru öldürdüğünden dolayı pişman değildir. Ama bu cinayet hiç beklenmedik şekilde Ayşegül’ün başını belaya sokar, Ayşegül kürtaj sırasında yaşadığı travmayı adeta bir kez daha yaşar, Ayşegül’e bu çektirdikleri Poyraz’ın yaptığıyla yüzleşmesini sağlar. Üstelik cinayetten dolayı kendisi de hapse girme riskiyle karşı karşıyadır...

 

POYRAZ KARAYEL 45. BÖLÜM FRAGMANI

 

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. 

Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır. 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler