1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel'de heyecan dorukta!
Poyraz Karayel'de heyecan dorukta!

Poyraz Karayel'de heyecan dorukta!

Poyraz Karayel dizisi bu akşam izleyenlerine yine heyecan dolu bir bölüm sunuyor. Bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Poyraz Karayel dizisi 51. bölümde heyecan dorukta.

A+A-

Poyraz Karayel izleyenleri bu akşam yine bomba gibi bir bölüm ile ekranlarda. Başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel 51. yeni bölümde heyecan dorukta. Poyraz Karayel 51. bölümde Bahri Baba, torunuyla ilgili gerçeği öğrenince adeta çıldırdı. Heyecanla beklenen yeni bölüm ve detaylar haberimizde...

Limon Film imzalı ve yapımcılığını Hayri Aslan'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık ve Ertan Kurtulan'ın yazdığı Poyraz Karayel için geri sayım başladı. Poyraz Karayel'in yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'ın yaptığı, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar paylaşıyor.

POYRAZ KARAYEL 51. YENİ BÖLÜMDE İNANILMAZ KARELER

Bahri’nin torunu hakkındaki sırrı öğrenmesi ortalığı karıştırır.  Bahri Sadreddin’i ve Songül’ü evden kovar. Sadreddin ise tüm bu olanlardan Poyraz’ı suçlamaktadır, Poyraz’ın tüm bunları bile bile yaptığını iddia etmektedir.

fft16_mf6804469.jpeg

Sadreddin’in Bahrilerden uzaklaşması Neşet ve adamları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Peki Sadreddin bu oyuna gelecek midir? 

fft16_mf6804470.jpeg

Bu arada Poyraz’ın Begüm-Sadreddin ilişkisini öğrenmesi Sadreddin-Poyraz düşmanlığını bir üst boyuta taşır. Tüm bu gerginlikler Neşet’in tam istediği şeydir.

fft16_mf6804471.jpeg

Poyraz’la Ayşegül’ün arasını açmak için adım adım ilerlemektedir. Üstelik Ayşegül’ün hayatına girmek için çok tehlikeli bir planı daha vardır...

fft16_mf6804472.jpeg

POYRAZ KARAYEL YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

POYRAZ KARAYEL KADROSU

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Macit Koper(Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye. Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır.

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen : Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık

Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

HABERE YORUM KAT