1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel yeni bölümde sular durulmuyor!
Poyraz Karayel yeni bölümde sular durulmuyor!

Poyraz Karayel yeni bölümde sular durulmuyor!

Yayınlandığı günden beri ilgi odağı olan Poyraz Karayel dizisinde yepyeni bölüm heyecanı devam ediyor. Yarın akşam ekrana gelecek olan Poyraz Karayel'de iki fragman birden yayınlandı. İzleyiciyi merak altında bırakan Poyraz Karayel fragmanlarında neler ol

A+A-

Poyraz Karayel yarın akşam yepyeni bir bölüm ile seyirci karşısına çıkacak. Yayınlandığı bölümlerle dikkat çeken Poyraz Karayel dizisinde heyecan serüveni kaldığı yerden devam edecek. Poyraz Karayel Limon Film imzalı ve yapımcılığını Hayri Aslan'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık ve Ertan Kurtulan'ın yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'ın yaptığı, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştıkları televizyon dizisi. Poyraz Karayel Her Çarşamba Saat 20:00 Kanal D ekranlarında.

fft16_mf6868168.jpeg

POYRAZ KARAYEL 52. SON BÖLÜM ÖZETİ


Bahri’nin torunu hakkındaki sırrı öğrenmesi ortalığı karıştırır.  Bahri Sadreddin’i ve Songül’ü evden kovar. Sadreddin ise tüm bu olanlardan Poyraz’ı suçlamaktadır, Poyraz’ın tüm bunları bile bile yaptığını iddia etmektedir.

Sadreddin’in Bahrilerden uzaklaşması Neşet ve adamları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Peki Sadreddin bu oyuna gelecek midir? Bu arada Poyraz’ın Begüm-Sadreddin ilişkisini öğrenmesi Sadreddin-Poyraz düşmanlığını bir üst boyuta taşır. Tüm bu gerginlikler Neşet’in tam istediği şeydir. Poyraz’la Ayşegül’ün arasını açmak için adım adım ilerlemektedir. Üstelik Ayşegül’ün hayatına girmek için çok tehlikeli bir planı daha vardır...

fft16_mf6868169-001.jpeg

Sadreddin’in Adil’in adamlarının başına geçtiğini duyan Bahri çok sinirlenmiştir. Yine de Sadreddin’i geri kazanmak için bir adım atar. Fakat Sadreddin’in yeni yerinden vazgeçmeye niyeti yoktur. Tam tersine Bahrilere inanılmayacak tehditlerde bulunur. İpler iyice gerilir.

Neşet ise hastaneyi yakarak Ayşegül’ü işsiz bırakmıştır. Şimdi sırada işsiz kalan Ayşegül’ü kendisiyle çalışmaya ikna etmek vardır. Ayşegül kararsız kalsa da Poyraz’ın bu teklife şiddetle karşı çıkması Ayşegül’ü beklenmedik bir karar vermeye iter.

Sadreddin’i Adil’in adamlarından koparmak için Poyraz’ın başka bir planı vardır. Fakat bu planı Neşet’in öğrenmesi tüm dengeleri altüst eder. Bahri hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıyadır...

fft16_mf6867807.jpeg

POYRAZ KARAYEL FRAGMAN 1


POYRAZ KARAYEL HAKKINDA

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye...
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

POYRAZ KARAYEL FRAGMAN 2


Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen : Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık

Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Macit Koper(Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)

Celil Nalçakan ile Hare Sürel Aşkı Gerçek mi?

İddiaya göre, dizinin başrol oyuncuları İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun ardından, Celil Nalçakan ile Hare Sürel de romantik sahnelerin büyüsüne kapıldı.

“Poyraz Karayel”in marjinal aşıkları Meltem ve Zülfikar’a hayat veren ikili, son dönemde sık sık cihangir’de görülüyor. Nalçakan, birkaç gün önce de sosyal medyada Sürel’i etiketleyerek “Aldırma Gönül” şarkısını paylaştı ve altına “Dertlerin kalkınca şaha” notunu düştü.

fft16_mf6868180.jpeg

CELİL NALÇAKAN KİMDİR?

10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde jeoloji mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesi'nde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı.  2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra Kış Masalı ve Hanımın Çiftliği dizilerinde oynadı, ancak Bitmeyen Şarkı adlı dizideki rolü ile tanındı. Daha sonra intikam adlı dizide oynamış, fakat bu diziden ayrılmıştır. Oyuncu Algı Eke ile birlikte netd.com'da Şişenin Dibi adında bir program yapmış, son olarak Zülfikar karakterini oynadığı Poyraz Karayel dizisi ile epey üne kavuşmuştur.

Vücudunda çok sayıda dövme bulunan oyuncu, aynı zamanda koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. 

HARE SÜREL KİMDİR?

Hare Sürel, (5 Mart 1983), oyuncu.
Doğum    15 Mart 1983 (33 yaşında)
Uyruk    Türkiye
Meslek(ler)    Oyuncu
Etkin yıllar    2000-günümüz
Filmleri[değiştir | kaynağı değiştir]
Bir Varmış Bir Yokmuş 2015
Pek Yakında (Tuna Kaplan) 2014
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (Pınar) 2014
Kabadayı (Barmaid) 2007

TV Dizileri

Poyraz Karayel 2. Sezon (Meltem Karayel) 2015
Medcezir 2. Sezon (Leyla) 2013-2014
Canımın İçi (Deniz) 2012
Senden Başka (2) (Oya) 2007
Elveda Rumeli 3. Sezon (Emine) 2009
Kız Babası (Ayşe Maria) 2006
Ödünç Hayat (Maria) 2005
Ayrılsak da Beraberiz 3. Sezon 2000-2001

HABERE YORUM KAT