1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel sezon finaliyle ekrana kilitledi!
Poyraz Karayel sezon finaliyle ekrana kilitledi!

Poyraz Karayel sezon finaliyle ekrana kilitledi!

Poyraz Karayel dizisi muhteşem bir bölümle sezona veda etti. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Poyraz Karayel'in yayınlanan son bölümünde yine heyecan doruktaydı. İşte Poyraz Karayel 24. bölüm ve detaylar..

A+A-

Poyraz Karayel dizisi 24. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D'nin beğenilerek izlenen dizisi Poyraz Karayel'in yayınlanan son bölümünde heyecan doruktaydı. İşte Poyraz Karayel dizisi 24. bölüm ve detaylar..

 
POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ(SEZON FİNALİ)
 
 
Poyraz Karayel 24.Bölüm Özeti
 
Poyraz Karayel Muhteşem Bir Sezon Finali ile Ekrana Geliyor! Bütün Sırlar Tek Tek Ortaya Dökülüyor!
 
Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları dizisi “Poyraz Karayel” bu akşam heyecan dolu sezon finali bölümü ile ekrana geliyor.
 
Poyraz Karayel’in sezon finalinde sırlar ortaya çıkıyor. Poyraz ihanetin bedelini en ağır şekilde öderken Bahri için de herkesten hesap sorma vaktidir. 
 
Sinan için girdiği bu yolculukta Poyraz büyük bedeller öderken yepyeni bir dünyanın da kapısı açılmaktadır.
 

 
Poyraz Karayel 23. bölümde neler olmuştu:
 
Poyraz Karayel 23.Bölüm Özeti
 
Ayşegül Cezaevine Giriyor!

 
Ayşegül'ün Poyraz hakkında gerçeği öğrenmesiyle bütün dünyası yıkılmıştır. Üstelik Oğuz’u öldürmek suçundan tutuklanıp cezaevine konur. Ayşegül’ü kurtarmak için Zafer’e ihtiyacı olan Poyraz ise Zafer’in Bahri tarafından kaldırıldığını öğrenince işi daha da zora girer. Artık tek çaresi Zafer’i Bahri’nin elinden kurtarmaktadır.
 
Bir yandan gelen bir ses kaydı ile Poyraz hakkındaki bütün gerçeği ortaya çıkaran Bahri, diğer yandan bugüne kadar bildiği her şeyin koca bir yalan olduğunu öğrenen Poyraz...
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler