1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel sezon finali ile nefesleri kesecek!
Poyraz Karayel sezon finali ile nefesleri kesecek!

Poyraz Karayel sezon finali ile nefesleri kesecek!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel 62. bölümüyle sezon finali yapacak. Peki Poyraz Karayel 62. bölümde neler yaşanacak? İşte merak edilen soruların yanıtları ve Poyraz Karayel 62. bölüm sezon finali fragmanı...

A+A-

Başrollerinde İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu gibi başarılı isimlerin rol aldığı dizi Poyraz Karayel bomba gibi bir sezon finali ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 62. bölüm sezon finali fragmanı yayınlanan Poyraz Karayel'in yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Poyraz Karayel sezon finali ile 14 Haziran Çarşamba günü ekranlara gelmeye hazırlanıyor...

POYRAZ KARAYEL 62. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI


Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. 
 
Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.
 
--2221790.jpeg
 
POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Neşet Ayşegül’ü kaçırır. Hem Poyraz hem Bahriler bu yüzden delirmek üzeredir. Neşet Poyraz’a bir değiş tokuş önerir. Aysen Berk’in defterinden aldığı kağıtları vermesi karşılığında Ayşegül’ü vereceğini söyler. Fakat Ayşegül’ün Neşet’in elinden kaçmasıyla bu anlaşma suya düşer.
 
Ama Neşet kısa sürede Ayşegül’ü yine yakalar. Bu kovalamaca sırasında Poyraz polislere yakalanır. Artık parmaklıklar arkasında eli kolu bağlıdır. Bahri ise kızı için büyük bir fedakarlıkta bulunur ve savcıya bir anlaşma önerir.
 
Neşet Rus dostlarının yardımıyla Ayşegül’le beraber Rus Büyükelçilik Konutu’na saklanır. Ayşegül’ü oradan almak artık iyice imkansızdır... Ama Poyraz’ın pes etmeye hiç mi hiç niyeti yoktur...!
 
POYRAZ KARAYEL'DE FLAŞ AYRILIK
 
Poyraz Karayel dizisinde 3. sezon için sürpriz bir ayrılık yaşandı.
 
Limon Film’in yapımcılığını yaptığı, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı Poyraz Karayel’den ayrılık haberi geldi!
 
Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak Poyraz Karayel’in yönetmenlik koltuğunda oturan Çağrı Vila Lostuvalı, dizinin yeni sezonunda yer almayacağını duyurdu. Ayrılık haberini sosyal paylaşım platformu Instagram’dan veren Lostuvalı dizinin başlangıcından beri yönetmenlik görevini üstleniyordu.
 
Poyraz Karayel, heyecan dolu sezon finaliyle 15 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de’!?

HABERE YORUM KAT