1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 62. bölümüyle sezon finali mi yapacak?
Poyraz Karayel 62. bölümüyle sezon finali mi yapacak?

Poyraz Karayel 62. bölümüyle sezon finali mi yapacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Poyraz Karayel 62. bölüm fragmanıyla sezon finali mi yapıyor?

A+A-

Ekranların beğeni ile takip edilen dizisi Poyraz Karayel bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 62. bölüm fragmanı yayınlanan dizi Poyraz Karayel'in yapımcılığını Limon Film üstleniyor. 

POYRAZ KARAYEL 62. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI


POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Neşet Ayşegül’ü kaçırır. Hem Poyraz hem Bahriler bu yüzden delirmek üzeredir. Neşet Poyraz’a bir değiş tokuş önerir. Aysen Berk’in defterinden aldığı kağıtları vermesi karşılığında Ayşegül’ü vereceğini söyler. Fakat Ayşegül’ün Neşet’in elinden kaçmasıyla bu anlaşma suya düşer.
 
Ama Neşet kısa sürede Ayşegül’ü yine yakalar. Bu kovalamaca sırasında Poyraz polislere yakalanır. Artık parmaklıklar arkasında eli kolu bağlıdır. Bahri ise kızı için büyük bir fedakarlıkta bulunur ve savcıya bir anlaşma önerir.
 
Neşet Rus dostlarının yardımıyla Ayşegül’le beraber Rus Büyükelçilik Konutu’na saklanır. Ayşegül’ü oradan almak artık iyice imkansızdır... Ama Poyraz’ın pes etmeye hiç mi hiç niyeti yoktur...!
 
--2219374.jpeg
 
POYRAZ KARAYEL HİKAYE VE KÜNYE
 
Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye...
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır.
 
Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.
 
Yapım: Limon Film
 
Yapımcı: Hayri Aslan
 
Yönetmen : Çağrı Lostuvalı
 
Senaryo: Ethem Özışık
 
Sanat Yönetmeni: Serkan Özer
 
Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), İdil Fırat (Despina Petridis), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)

HABERE YORUM KAT