1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta!
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta!

Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanlarında heyecan dorukta!

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanlarında Poyraz Ayşegül'ü kurtarmak için her şeyi yapıyor.

A+A-

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Poyraz Karayel 61. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği Başrollerinde İlker Kaleli,  Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ataberk Mutlu gibi usta isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanları ve merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanları ile 8 Haziran Çarşamba saat 20:00'da Kanal D ekranında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

POYRAZ KARAYEL 61. BÖLÜM ÖZETİ
 
Neşet'in Ayşegül'ü kaçırması olayların seyrini değiştiriyor!
 
Neşet Ayşegül’ü kaçırır. Hem Poyraz hem Bahriler bu yüzden delirmek üzeredir. Neşet Poyraz’a bir değiş tokuş önerir. Aysen Berk’in defterinden aldığı kağıtları vermesi karşılığında Ayşegül’ü vereceğini söyler. Fakat Ayşegül’ün Neşet’in elinden kaçmasıyla bu anlaşma suya düşer.
 
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı

 
Ama Neşet kısa sürede Ayşegül’ü yine yakalar. Bu kovalamaca sırasında Poyraz polislere yakalanır. Artık parmaklıklar arkasında eli kolu bağlıdır. Bahri ise kızı için büyük bir fedakarlıkta bulunur ve savcıya bir anlaşma önerir.
 
Poyraz Karayel 61. bölüm 2. fragmanı

 
POYRAZ KAREYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Neşet, Yurtdışına Kaçmaya Karar Veriyor!
 
Neşet Ayşegül’ün savcıyla çalıştığını öğrenmiştir ama bunu Ayşegül’e belli etmez. Tam tersine Ayşegül’ün daha çok üstüne gitmeye başlar. Poyraz Zülfikarlar sayesinde öğrendiği imalathanenin yerini savcıya söyler. Karşılığında da içinde oldukları davalara takipsizlik kararı verilmesini ister. Fakat işler karışır.

--2209259.jpeg
 
Savcı hem Poyraz hem de Bahri ve adamları için gözaltı kararı çıkarır. Herkesin Meltem’in mekanda saklanmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bu arada Neşet de savcının peşinde olduğunu bildiğinden yurtdışına kaçmaya karar verir. Ama yurtdışına yalnız gitmeye niyeti yoktur... Poyraz bu kaçışa engel olabilecek midir?

HABERE YORUM KAT