1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 59. bölümde gerilim tırmanıyor!
Poyraz Karayel 59. bölümde gerilim tırmanıyor!

Poyraz Karayel 59. bölümde gerilim tırmanıyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 59. bölüm fragmanı yayınlanan Poyraz Karayel'de şok gelişmeler yaşanacak. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Poyraz Karayel son yayınlanan 59.

A+A-

Başrollerinde yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ve güzelliğiyle göz kamaştıran isim Burçin Terzioğlu'nun rol aldığı dizi Poyraz Karayel 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği Poyraz Karayel izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Poyraz Karayel Çarşamba akşamları saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

POYRAZ KARAYEL 59. BÖLÜM FRAGAMANI

 
Tek amacı bunları Ayşegül’e dinletip Neşet’in gerçek yüzünü göstermektir. Ayşegül ise İhsan’ın kendisini takip ettiğini fark eder. İhsan onlardan kaçmaya çalışır ama yakalanır, hapse yollanır. İhsan yine de boş durmaz. Ayşegül’ün savcıyla çalıştığını Neşet’e duyurmak için her yolu dener.
 
Bu arada Poyraz, Ayşegül’ü Neşet konusunda ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bu da Poyraz’ı delirtir. Ayşegül mecburen Neşet’e yakın davranmaya devam eder. Ama bu sefer yakın davranması işe yarar. Aldığı bilgiyle kilit isim Aysen Berk’i bulmak için bir maceraya girişirler. Ayşegül’ün ona davranışlarından iyice gaza gelen Neşet’in ise Ayşegül’e bir sürprizi vardır. Fakat bu sürpriz hem Neşet hem Ayşegül için çok başka sürprizleri beraberinde getirecektir.

--2179138.jpeg

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Heisenberg sandıkları kişinin Aysen Berk adında bir kadın olduğunu hem Ayşegül hem de Poyrazlar farklı şekillerde öğrenmişlerdir. İki taraf da Aysen Berk’in peşine düşer. Ama Aysen Berk’i ele geçiren Poyrazlar olur. 
 
Bu duruma çok sinirlenen savcı, Ayşegül’e rest çeker. Ayşegül ne yapıp edip Poyrazlardan Aysen Berk’in saklandığı yeri öğrenmek zorundadır. Bu arada Aysen Berk’in kaçırılması Neşet’i de harekete geçirir. Ayşegül ise savcıya bilgi taşımak için Neşet’e yakın davranmaya çalışmaktadır. Ayşegül’ün Neşet’e bu yakın davranışları İhsan’ı şüphelendirir. İhsan Ayşegül’ün peşine düşer. Poyraz ise Neşet’in peşindedir. 
 

HABERE YORUM KAT