1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 58. bölümü nefesleri kesecek!
Poyraz Karayel 58. bölümü nefesleri kesecek!

Poyraz Karayel 58. bölümü nefesleri kesecek!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Soluk soluğa izlenen Poyraz Karayel'in 58. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Başrollerinde İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun rol aldığı dizi Poyraz Karayel 58. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekrana bağlayacak. Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği dizi Poyraz Karayel'de bu hafta neler yaşanacak? Tüm bu soruların yanıtları Poyraz Karayel'in yayın günü olan Çarşamba günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak...

POYRAZ KARAYEL 58. BÖLÜM FRAGMANI

Aysen Berk’in kaçırılması Neşet’i harekete geçirir.
 
Heisenberg sandıkları kişinin Aysen Berk adında bir kadın olduğunu hem Ayşegül hem de Poyrazlar farklı şekillerde öğrenmişlerdir. İki taraf da Aysen Berk’in peşine düşer. Ama Aysen Berk’i ele geçiren Poyrazlar olur. 
 
Bu duruma çok sinirlenen savcı, Ayşegül’e rest çeker. Ayşegül ne yapıp edip Poyrazlardan Aysen Berk’in saklandığı yeri öğrenmek zorundadır. Bu arada Aysen Berk’in kaçırılması Neşet’i de harekete geçirir. Ayşegül ise savcıya bilgi taşımak için Neşet’e yakın davranmaya çalışmaktadır. Ayşegül’ün Neşet’e bu yakın davranışları İhsan’ı şüphelendirir. İhsan Ayşegül’ün peşine düşer. Poyraz ise Neşet’in peşindedir. 
 
Neşet Poyraz’ın kendisini çözdüğünü anlayınca ölümcül bir karar verir. Ama tek ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olan Poyraz değildir...

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Poyraz, Ayşegül ve Neşet’i samimi halde görünce deliye döner. Neşet’in bir şeyler çevirdiğinden şüphelenmeye başlamıştır. Poyraz’ın Neşet’i araştırması ise savcıyla anlaşma yapan Ayşegül’ün işine gelmemektedir, o yüzden savcıyla bir plan yaparlar. 

Poyraz'lar Sadreddin sayesinde uyuşturucu işinde Heisenberg isimli kilit biri olduğunu öğrenirler. Ne yapıp edip onu ele geçirmeleri gerekiyordur. Ama Heisenberg’i kaçırmayı planladıkları davette karşılarına Ayşegül ve Neşet çıkar. 

HABERE YORUM KAT