1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 54. yeni bölümde heyecan dorukta!
Poyraz Karayel 54. yeni bölümde heyecan dorukta!

Poyraz Karayel 54. yeni bölümde heyecan dorukta!

Poyraz Karayel bu akşama damgasını vuruyor. Merakla beklenen Poyraz Karayel dizisinde yeni bölümde peş peşe yayınlandı. Ayşegül'ün ölüm kalım savaşı yürekleri ağza getirdi.

A+A-

Poyraz Karayel yeni bölüm için geri sayım başladı. Yayınlanan son bölüm fragmanın ardından heyecan giderek büyüdü. Limon Film imzalı ve yapımcılığını Hayri Aslan'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık ve Ertan Kurtulan'ın yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'ın yaptığı, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştıkları televizyon dizisi olan Poyraz Karayel yeni bölüm ve detaylar haberimizde...

Ayşegül'ün vurulması ile ortalık bir anda karışıyor; Poyraz'ı ise, çok önemli bir karar bekliyor! Ayşegül’ün vurulması başta Poyraz olmak üzere herkesi perişan eder. Ayşegül yaşama tutunmak için savaşırken Poyraz da yaşamın kıyısında gezmektedir, Ayşegül’ün başına gelenlerden kendini sorumlu tutmaktadır.

Bahri ise Ayşegül’ün vurulması üzerine kanlı kararlar alır. Bu kararlar yüzünden Poyraz’ın Bahri uğruna büyük bir fedakarlıkda bulunması gerekir. Sadreddin Ayşegül yüzünden büyük bir vicdan azabı içindedir. Tüm olanları Begüm’e anlatır. Begüm bu olayın sorumlusunun Sadreddin olduğunun anlaşılmaması için kurnazca bir plan yapar. Fakat, Sadreddin’le tüm konuşmalarını Sinan çoktan duymuştur bile.

fft16_mf6899381.jpeg

Sinan Ayşegül’ü vurduranın Sadreddin olduğunu babasına söyleyecek midir? Neşet ise Ayşegül’ün vurulmasıyla ne kadar kahrolmuş olsa da bunu da kendini fırsata çevirmenin bir yolunu bulur. Neşet’in planını bu sefer Poyraz bozabilecek midir?

POYRAZ KARAYEL 54. YENİ BÖLÜM FRAGMAN 2

POYRAZ KARAYEL 54. YENİ BÖLÜM FRAGMAN 1

POYRAZ KARAYEL DİZİSİ GENEL BİLGİLERİ
Kayınpederi tarafından oğlundan ayrı bırakılan eski bir polisin oğlunu almak için mafyanın içine girmesini anlatan Poyraz Karayel,iftira atılarak meslekten atılan eski bir polistir. Emniyet Amiri'yle yaptığı anlaşma sonucu, oğlunu kayınpederinden almak için mafyanın içine girmeyi kabul eder. Bu arada tanışıp aşık olduğu Ayşegül'ün, yanına girdiği patronu Bahri Umman'ın kızı olduğundan habersizdir. Ardından Ayşegül'ün Bahri'nin kızı olduğunu öğrenir. İlerleyen bölümlerde emniyet amiri Mümtaz ile kayınpederinin kendisine tuzak kurduğunu ve meslekten onun yüzünden atıldığını öğrenir. Mümtaz'a emri veren asıl patronun ise kayınpederi Ünsal olduğu ortaya çıkar. Bu arada Bahri, kızı Ayşegül ve adamı Poyraz'ın beraber olduklarını öğrenir. İşler iyice çığrından çıkar.

YANDEX'DE EN ÇOK POYRAZ KARAYEL'İ ARADIK

Yandex, 2016’nın ilk üç ayında Türkiye’de internet kullanıcılarının en çok aradığı yerli dizileri araştırdı. Yapılan analizde ilk sırayı Poyraz Karayel alırken onu sırasıyla Kiralık Aşk ve Diriliş Ertuğrul izledi.

Sahip olduğu arayüzle Türkiye’de internet kullanıcılarının aradıkları videolara kolaylıkla ulaşmasını ve sevdikleri diziler hakkında bilgilere hızlıca erişmesini sağlayan Yandex, en çok aranan yerli dizileri araştırdı. Araştırmada 2016’nın ilk üç ayında yapılan aramalar dikkate alındı.

Yapılan analizin sonunda Türkiye’de internet kullanıcılarının en çok aradığı yerli dizinin, İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun başrollerini paylaştığı Poyraz Karayel olduğu ortaya çıktı. Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel’i Star TV’nin beğenilen dizisi Kiralık Aşk takip etti. Üçüncü sırada ise TRT’nin ses getiren yapımı Diriliş Ertuğrul yer aldı.

10 sezondur devam eden ve Türkiye’nin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi, en çok aranan diziler arasında dördüncü sırada yer alarak popülerliğini koruduğunu gösterdi. Kurtlar Vadisi Pusu’yu başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Kara Sevda adlı dizi takip etti.

Yandex’in yaptığı araştırmaya göre Türkiye’de internet kullanıcılarının 2016’nın ilk üç ayında en çok aradığı yerli diziler şu şekilde sıralandı:

1-Poyraz Karayel
2-Kiralık Aşk
3-Diriliş Ertuğrul
4-Kurtlar Vadisi Pusu
5-Kara Sevda
6-Kırgın Çiçekler
7-Aşk Yeniden
8-İlişki Durumu Karışık
9-Güneşin Kızları
10-Kördüğüm

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Macit Koper(Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen : Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık

Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

HABERE YORUM KAT