1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 49. yeni bölümde heyecan dorukta!
Poyraz Karayel 49. yeni bölümde heyecan dorukta!

Poyraz Karayel 49. yeni bölümde heyecan dorukta!

Meraklı bekleyiş sona eriyor, Poyraz Karayel bu akşam Kanal D ekranında yayınlanacak. İzleyicilerin takip ettiği Poyraz Karayel 49. yeni bölüm ile ekrana gelecek. Peki yeni bölümde bizi neler bekliyor?

A+A-

Yapımı Limon Film tarafından, yapımcı Hayri Aslan, yönetmen Çağrı Lostuvalı, senaryo Ethem Özışık,sanat yönetmeni Serkan Özer olan Poyraz Karayel dizisi bu akşam Kanal D ekranında olacak. Bu arada Poyraz Karayel dizisinde önemli bir değişiklik daha oldu. Oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. 

Tolga Güleç, Poyraz Karayel'de!

İki sezondur ekranda fırtınalar estiren dizinin genç ve dinamik kadrosuna katılan Tolga Güleç Adil Topal’ın oğlu Neşet karakterini canlandıracak! Poyraz Karayel 49. yeni bölümde yer alacak mı merak konusu!

Poyraz Karayel 49.Bölüm Özeti

Nihayet Bahri’nin elinde Adil’e karşı önemli bir koz vardır: Adil’in büyük oğlu Neşet. Adil, Neşet’in Bahri'lerin eline geçtiğini duyunca delirir. Oğlunu geri almak için yapmayacağı şey yoktur. Adil’in Neşet’i almak için gözünün ne kadar kararabileceğini iyi bilen Poyraz ve Bahri'ler de önlemlerini almaya başlarlar. 

Albay'dan Sinan’a, İpek’ten Meltem’e kadar herkesi Bahri'lerin evine toplarlar. Uzun bir gece olacaktır... Herkesin bir araya gelmesi uzun zamandır gizlenen sırların da bir bir açığa çıkmasına neden olur. Poyraz ve diğerleri o sırlar ve sonuçlarıyla uğraşırken Adil tarafından gönderilen özel ekip eve sinsi sinsi yaklaşmaktadır....


Poyraz Karayel Hikaye ve Künye

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye...
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Yapım: Limon Film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen : Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ethem Özışık

Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Macit Koper(Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)

HABERE YORUM KAT