1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 45. bölümde Sadrettin yaşam savaşı veriyor!
Poyraz Karayel 45. bölümde Sadrettin yaşam savaşı veriyor!

Poyraz Karayel 45. bölümde Sadrettin yaşam savaşı veriyor!

Çarşamba akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanında Bahri Umman intikam için kolları sıvayacak.

A+A-

Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanıyla izleyeleri ekrana bağlayacak. Soluk soluğa izleyeceğiniz Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı ve tüm detayları.

Ekrana gelen her bölüm ile nefes kesen Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Poyraz Karayel  45. bölüm fragmanında Sadreddin ölecek mi? Bahri Umman bütün bunlara nasıl cevap verecek? Nefes kesen Poyraz Karayel 45. bölüm fragmanı ile aynı gün ve saatinde ekrana gelecek...
 
POYRAZ KARAYEL 45. BÖLÜM ÖZETİ
 
Sadrettin Hastanede Yaşam Savaşı Veriyor!
 
Sadreddin vurulmuş ve ağır yaralı biçimde hastaneye kaldırılmıştır. Sadreddin hastanede yaşam savaşı verirken, Bahri oğlunun acısıyla yıllardır görüşmediği ne kadar eski mafya babası varsa toplar. Amaç Adil’e ulaşacak bir yol bulmaktır.
 

fft1_mf113426.jpeg

Bahri ve adamları nihayet Adil’in şantaj kasetleri çekmek için düzenlediği bir partinin yerini öğrenirler. İçeriye casus olarak sızmaya Meltem gönüllü olur. Ama Meltem’in bu cesareti ona fazlasıyla pahalıya patlayacaktır... 
 
Ayşegül ve Poyraz Sadreddin’in vurulmasının şoku yanında kendi hesaplaşmalarına da devam etmektedir. Ayşegül ne derse desin Poyraz doktoru öldürdüğünden dolayı pişman değildir. Ama bu cinayet hiç beklenmedik şekilde Ayşegül’ün başını belaya sokar, Ayşegül kürtaj sırasında yaşadığı travmayı adeta bir kez daha yaşar, Ayşegül’e bu çektirdikleri Poyraz’ın yaptığıyla yüzleşmesini sağlar. Üstelik cinayetten dolayı kendisi de hapse girme riskiyle karşı karşıyadır...
 
POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. 
 
Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır. 
 
POYRAZ KARAYEL'E USTA İSİM
 
Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Hare Sürel, Şebnem Hassanisoughi, Ataberk Mutlu, Kanbolat Görkem Arslan, Celil Nalçakan, Emel Çölgeçen ve Macit Koper'in paylaştığı yapımın gelecek hafta yayınlanacak olan 45. bölümüne son olarak 'Göç Zamanı'nda rol alan Ali Erkazan konuk olacak.
 
Usta oyuncu Ali Erkazan, dizide Bahri Umman'ın eski bir arkadaşını canlandıracak. Poyraz Karayel, yeni bölümüyle 17 Şubat Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler