1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 39. bölüm
Poyraz Karayel 39. bölüm

Poyraz Karayel 39. bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Poyraz Karayel'de Poyraz ve Ayşegül arasında kıskançlık rüzgarları esiyor. Sefer ise Sema'yı köşeye sıkıştırıyor. Poyraz Karayel 3

A+A-

Poyraz Karayel 39. Bölüm Fragmanı yayında! Poyraz'ın yalan söylediğini anlayan Ayşegül, kıskançlıktan deliye dönüyor! Poyraz Karayel 39. bölümü ile 6 Ocak Çarşamba Kanal D'de..
 
POYRAZ KARAYEL 39. BÖLÜM FRAGMANI


 
POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Bahri kendisiyle derin bir iç hesaplaşmaya girer..
 
Bahri'lerin evindeki çatışma sırasında Mete’nin ölümü tüm Umman ailesini perişan eder, ama özellikle de Bahri’yi... Bahri kendisiyle derin bir iç hesaplaşmaya girer. 
 
Poyraz ise İsmail Karayel’i vurmasının ardından Emniyet Amirliği görevinden uzaklaştırılmış, geçici bir göreve atanmıştır. Yeni görevi ünlü şarkıcı Selin Karaca’yı korumaktır. 
 
Ümran’ın kocasından dayak yediğini ilk keşfeden Ayşegül olur. Ama bunu keşfetmesi Ayşegül’ün başını da belaya sokar. Mete’nin ölümünden sonra Sema sakladığı sırrı ile ilgili bir iç hesaplaşmaya girer. Bu sırada Dafne şans eseri Sema’nın hastalığını öğrenir. Peki Dafne bu gerçeği Sefer’e söyleyecek midir? 
 
Poyraz yeni göreviyle birlikte Ayşegül’e yeniden yalanlar söylemek zorunda kalır, üstelik Poyraz’ın başta burun kıvırdığı bu vazifenin gerçek yüzü zamanla anlaşılacaktır...

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler