1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 34. bölümde heyecan dorukta
Poyraz Karayel 34. bölümde heyecan dorukta

Poyraz Karayel 34. bölümde heyecan dorukta

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel 34. bölümde heyecan dorukta. Poyraz Karayel 34. bölümde Begüm yattığı klinikten kaçıp ortalığı birbirine katar.

A+A-

Poyraz Ayşegül aşkının ortaya çıkması başka bir sorunu beraberinde getirir. Poyraz Karayel 34. bölüm ve tüm ayrıntıları.

Ekranlarının başarılı dizisi Poyraz Karayel yeni bölüm ile bu hafta yine kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Poyraz Karayel 34. yeni bölüm ve tüm detaylar.


 
POYRAZ KARAYEL 34. BÖLÜM ÖZETİ
 
Yatırıldığı klinikten kaçan Begüm, Poyrazlar uyurken Sinan’ı alıp kaçırır. Poyraz ve Ayşegül bunu fark ettiklerinde panikle Begüm’ün peşine düşerler. Fakat Begüm’ün peşindeki bu macera onları gazete haberlerine konu eder, bir emniyet amiriyle bir mafya babasının kızının aşkı gündeme bomba gibi düşer. 
 
Hem emniyet hem de İsmail Karayel bu haberlere çok sert tepki gösterir. Poyraz ve Ayşegül fena halde köşeye sıkışmıştır...  
 
Öte yandan Sadreddin babasından gizli uyuşturucu baronu Behçet’le buluşmaya devam eder. Fakat nasıl bir tehlikenin içinde olduğunun farkında değildir. Sevkiyat sırasında polis tarafından bir uyuşturucu operasyonu yapılacaktır. Bunu son anda haber alan Poyraz, Sadreddin’i başı belaya girmeden kurtarabilecek midir?

 

HABERE YORUM KAT