1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 3. sezon ne zaman başlıyor?
Poyraz Karayel 3. sezon ne zaman başlıyor?

Poyraz Karayel 3. sezon ne zaman başlıyor?

Poyraz Karayel yeni sezona hızlı bir giriş yapmanın planlarını yapıyor. Yeni sezon 63. bölüm fragmanı yayınlanan Poyraz Karayel'de neler yaşanacak?

A+A-

Poyraz Karayel hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Poyraz Karayel fragmanları yayınlandı? İşte Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı ve ayrıntılar...

POYRAZ KARAYEL GEÇTİĞİMİZ SEZON NELER YAŞANDI?

Yapımcılığını Limon Film- Hayri Aslan'ın gerçekleştirdiği dizi Poyraz Karayel'in başrollerinde ise; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar yer alıyor. Polisiye, aşk ve dram gibi türleri içerisinde barındıran dizi Poyraz Karayel izleyicisine heyecanlı anlar yaşatıyor.
 
POYRAZ KARAYEL 3. SEZON 3. TANITIM
 


POYRAZ KARAYEL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?
 
Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.
  
Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir. Ayşegül ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Çok korkutucu ve kanlı bir gece onları beklemektedir...
 
POYRAZ KARAYEL'İN KONUSU
 
Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye...
 
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

HABERE YORUM KAT