1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Poyraz Karayel 22.bölüm
Poyraz Karayel 22.bölüm

Poyraz Karayel 22.bölüm

Kanal D'nin sevilen dizilerin Poyraz Karayel 22.bölümüyle ekranlara geliyor. Poyraz Karayel'in yeni bölümde Zafer, Namlunun Ucunda! Ayşegül'ün düştüğü duruma öfkelenen Poyraz , soluğu Zafer'in karşısında alır! Poyraz Karayel 22.bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-
Kanal D'nin büyük beğeni toplayan dizisi Poyraz Karayel bu akşam 22.bölümüyle izleyicisini karşısına çıkıyor. Poyraz Karayel'in yeni bölümünde Zafer'in oyunu sonuç vermiş ve Ayşegül, Oğuz'un ölümünün bir numaralı şüphelisi olmuştur! Poyraz Karayel 22.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...
 
Poyraz Karayel 22.bölüm özeti
 
Zafer, Namlunun Ucunda!
 
Zafer'in oyunu sonuç vermiş ve Ayşegül, Oğuz'un ölümünün bir numaralı şüphelisi olmuştur. Savcı Kemal ise bu işin arkasında Bahri Umman’ın olduğunu düşünmektedir. 
 
Ayşegül’ün düştüğü duruma öfkelenen Poyraz , soluğu Zafer'in karşısında alır. Bu arada Poyraz' a olan öfkesini çıkarmaya niyetli olan Begüm, Poyraz'ın büyük sırrını Ayşegül'e söylemek üzeredir.
 
 
İlker Kaleli
 
Poyraz Karayel
 
Hayatı boyunca tutunacak bir dal aramış ama başaramamış. Siz onu bir serseri gibi göreceksiniz ama ondaki yürek kimsede yok. Sadece gününde değil. Poyraz eski bir polis. İşlemediği bir suç yüzünden meslekten atıldıktan sonra, hayatı baş aşağı yuvarlanmış. Bir yanda çok sevdiği oğlu. Bir yandan tek aşkı Ayşegül. Yanına girdiği mafya babası Bahri. Amiri Mümtaz. Bütün dünya birleşmiş Poyraz'ın üzerine gelmektedir. Oysa bunlar Poyraz için çocuk oyuncağıdır.
 
Burçin Terzioğlu
 
Ayşegül
 
Poyraz'ın aşkı. Bahri'nin kızı. Babasının karanlık dünyasından nefret ettiğinden, onunla görüşmeyi uzun zamandır reddediyor. Kendisine yeni bir hayat kurmuş, ayakları üzerinde durmayı başarmış ve doktor olmuş ama dünyasına kimseyi sokmamıştır. Güzel, zeki, yalnız ve yaralı. Hayatı, Poyraz'ın gelmesiyle tekrar alt üst oluyor.
 

HABERE YORUM KAT