1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Polis torbacıyı suçüstü yakaladı
Polis torbacıyı suçüstü yakaladı

Polis torbacıyı suçüstü yakaladı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde torbacı diye tabir edilen bir şüpheli, uyuşturucu satışı yaptığı sırada polis ekiplerince yapılan operasyonda suçüstü yakalandı.

A+A-
Üzerinde satışa hazır halde çok sayıda fişek diye tabir edilen esrar maddesi ele geçirilen şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
 
Önceki gün Ergani Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bir şahsın gençlere uyuşturucu sattığı ihbarını değerlendiren Ergani Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli şahsı takibe aldı. Yanına yaklaşan kişiye uyuşturucu satarken polisin yaptığı operasyonla suçüstü yakalanan şahsın üzerinde satışa hazır halde çok sayıda fişek diye tabir edilen esrar maddesi ele geçirildi. İfadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu madde ticareti yapmaktan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Ergani'de uyuşturucuya geçit vermeyeceklerini belirten İlçe Emniyet Müdürü Samet Mete Ünsal, "İlçemizde huzur ve asayişin sağlanması için ekiplerimiz gece-gündüz demeden durmaksızın çalışmaktadırlar. Özellikle uyuşturucu madde satışı ve kullanımı konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Gençlerimizi zehirlemeye çalışan zehir tacirlerine göz açtırmayacağız" dedi.
 
(ET-YRT-AŞ-Y)
 

HABERE YORUM KAT