1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Polis kablo çalan hırsızları suçüstü yakaladı
Polis kablo çalan hırsızları suçüstü yakaladı

Polis kablo çalan hırsızları suçüstü yakaladı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde eski açık öğretim bürosu içerisine kablo çalmak amacıyla giren 5 kişi, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.

A+A-
Edinilen bilgilere göre olay, merkez Yenişehir ilçesi Şehitlik Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, Milli Eğitim Müdürlüğü yanında bulunan eski açık öğretim bürosu içinde meydana geldi.
 
Kabloları çalmak amacıyla içeri giren 5 kişi söktükleri kabloları toplamaya başladı. Devriye görevi yürüten polis ekipleri eski açık öğretim bürosu içerisinde şahısların olduğu fark etti. Çevreyi saran polis ekipleri şahısları topladıkları kablolar ile birlikte yakaladı. Üst araması yapan polisler şahıslardan 2 adet pense, 1 adet tornavida, 1 adet maket bıçağı, 1 adet ekmek bıçağı ele geçirdi. İnceleme yapan polisler hırsızlık amacıyla giren şahısların şeffaf bir poşet içerisine istifledikleri kabloları da buldu.
 
Yakalanan şahıslardan H.A., S.G., H.A., O.A., ve G.K., doktor raporları alındıktan sonra ifadeleri alınmak üzere Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Yaşı küçük olan bir çocuğun ise çocuk şubeye sevk edildiği öğrenildi.
 
(BE-AKK-YHY-Y)
 

HABERE YORUM KAT