1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Play-Off maçları için TRT Kurdi'ye çağrı
Play-Off maçları için TRT Kurdi'ye çağrı

Play-Off maçları için TRT Kurdi'ye çağrı

DİYARİNSESİ.ORG - Önümüzdeki hafta tamamlanacak olan 3.lig maratonu sonrası başlayacak Play-Off maçlarının canlı yayınlanması için TRT'ye çağrı var.

A+A-
Güneydoğu'nun en büyük kulüplerinden olan Diyarbakırspor AŞ, 14 Mayıs 2015 perşembe günü başlayacak olan 3.lig Play-off maçlarının canlı olarak yayınlanması için bu sorumluluğu TRT Kurdi'nin üstlenmesini istedi.
 
Dünyanın her yanında büyük bir taraftar kitlesine sahip Yeşil-Kırmızılı yönetim bu talebini dile getiren açıklamada TRT Kurdi'ye çağrı yaptı.
 
TRT KÜRDİ'YE ÇAĞRIMIZDIR.PLAY-OFF MAÇLARININ CANLI YAYINLANMASINI TALEP EDİYORUZ
Diyarbakırspor AŞ Kulübünden yapılan açıklamada; "Play-Off'a hazırlanan takımımızın maçlarının televizyonda canlı yayınlanması konusunda halkımızdan gelen yoğun talepler var. Diyarbakır'da uydu üzerinde yayın yapan televizyon kuruluşları ne yazık ki bu konuda sınıfta kalmaktadır. Halkımızın ve bizlerin bu noktada en büyük beklentisi TRT Kürdi'dendir. Milyonlarca taraftarı olan ve tüm bölgeyi temsil eden Diyarbakırspor markası hangi ligde olursa olsun sevgisi bir başkadır. TRT Kürdi'den halkımızın ve bizlerin taleplerine olumlu cevap vererek Play-Off maçlarımızı canlı yayınlamasını talep ediyoruz."
 

Spor Toto 3. Lig'de Play-off takvimi:
 

SPOR TOTO 3. LİG

 

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

 

1. Maçlar

Grup 5. si

Grup 2. si

14 Mayıs Perşembe

1. Maçlar

Grup 4. sü

Grup 3. sü

2. Maçlar

Grup 2. si

Grup 5. si

18 Mayıs Pazartesi

2. Maçlar

Grup 3. sü

Grup 4. sü

 

 

HABERE YORUM KAT