1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. P&G Ramazan Festivali Diyarbakır’da
P&G Ramazan Festivali Diyarbakır’da

P&G Ramazan Festivali Diyarbakır’da

P&G Türkiye, geleneksel Ramazan eğlencelerini Fairy ve Alo başta olmak üzere Gilette, Prima, İpana, Febreze ve Koleston markalarıyla Diyarbakır’a taşınıyor.

A+A-

Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin 17 ilinde tüketicilerle buluşacak P&G Ramazan Festivali’nde, Fasıl, Hacivat Karagöz gibi geleneksel etkinliklerin yanı sıra eğlenceli ve ödüllü yarışmalar da yapılıyor. Etkinlikler 1 Temmuz Çarşamba günü Şeyh Sait Meydanı’nda iftar sonrası saat 21.30’da başlayacak.


P&G Ramazan Festivali’nde aileler, iftar sonrası çocuklarıyla spor yapıyor


Türkiye’de çocukların sporla büyümesini sağlamak amacıyla “Olimpik Anneler” projesini hayata geçiren P&G, Ramazan ayı boyunca etkinlik alanlarında da spor bilincini yaygınlaştırmaya devam ediyor. Etkinlik alanında yapılacak bilgi verici aktiviteler ile ailelere sporun çocuk gelişimindeki önemi vurgulanıyor olacak. Çocuklar için kurulacak alan ile de, çocuklara eğlenceli bir aktivite şansı sunulacak.

Fairy bulaşık yıkama yarışması ile eğlenceli dakikalar


2010’da Türkiye pazarına giren ve 2012’de yılın en iyi ürünü seçilen bulaşık deterjanı markası Fairy, P&G Ramazan Festivali’nde eğlenceli yarışmalarıyla yer alıyor. Ziyaretçilere iftar sonrası dağıtılacak lokmanın ardından oluşturulacak 2 grup arasında bulaşık yıkama yarışması da etkinlik alanında renkli anların yaşanmasını sağlıyor.


Alo “Fasıl dinletisi” ile tüketicilerle nostaljiyi buluşturuyor


P&G’nin çamaşır deterjanı markası olan ve beyazlığı ile yıllardır 10 parmağında 10 marifet kadınlarımızın yanında olan Alo da festival alanını nostaljik esintilerle dolduruyor. Alo Sahnesi’nde gerçekleşecek fasıl dinletisi ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatıyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler