1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Petrolspor başarı istiyor
Petrolspor başarı istiyor

Petrolspor başarı istiyor

3.Lig külüplerinden Batman Petrolspor’un başarılı olması isteniyor.

A+A-

İş Adamı  Muzafer Nasıroğlu yaptığı açıklamada, Memleketi Batman’ın tek profesyonel temsilcisi Petrolspor’un yeni sezonda başarılı olması için bir an önce yol haritasını belirlemesinin gerektiğini belirten BJK’nin eski Asbaşkanı Muzaffer Nasıroğlu; “El birliğiyle Petrolspor bir yere gelir. Beşiktaş böyle bir süreçten gelip tarih yazdı” dedi. 

“PETROL’Ü HERKES SAHİPLENMELİ”

Beşiktaş’ın eski Asbaşkanlarından Batmanlı işadamı Muzaffer Nasıroğlu, yeni sezon öncesinde arayışta bulunan Batman Petrolspor’lu yöneticilerin, takımı sırtlayacak sporsever kurum ve kuruluş yöneticilerini de içine alacağı bir yönetim oluşturmasının gerektiğini söyledi. İş yoğunluğundan takımda her hangi bir görev üstlenmeyeceğini ifade eden Nasıroğlu; “Bu yıl Beşiktaş’ın yönetiminde de görev almadım. Kulüp Başkanı sayın Fikret Orman’ın ısrarına rağmen takımda görev üstlenmedim ama dışarıda destek veren bir Beşiktaşlıyım. Beşiktaş da zor badirelerden geçip yıllar sonra şampiyonlukla buluştu” dedi.

“PETROLSPOR ÜST LİGE ÇIKMALI”

Nasıroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her şeyden önce Batman’ı ve memleketimi çok seviyorum. Petrolspor’un artık bir üst lige çıkmasının zamanı gelmiştir. Kamuoyuna mal olacak bir ekibe neden destek vermeyelim. Kurum ve kuruluşlarında şehrin tek profesyonel takıma ilgisiz kalmalarına anlam vermiş değilim. Batman’ı heyecanlandıracak yeni bir ekibe yani yönetime ihtiyaç vardır. Tüm Batmanlı hemşerilerimizin destekleyeceği oluşumda bizlerde yer alırız, destek veririz.Petrolspor’un yeni sezondaki yol haritası da bir an önce netleşmelidir” diye konuştu. 

HABERE YORUM KAT