1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Pazartesi'nin birincisi yine Paramparça
Pazartesi'nin birincisi yine Paramparça

Pazartesi'nin birincisi yine Paramparça

Dünyanın en büyük bağımine sız yapım şirketi Endemol'ün yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya'nın paylaştığı “Paramparça”, her hafta olduğu gibi Pazartesi günü yayınlanan 19. bölümüyle de reytinglerdeki birinciliğini

A+A-
ABC 1, TOTAL VE AB BİRİNCİSİ
 
Paramparça; TNS ölçümlerine göre ABC 1 kategorisinde 10,22 reyting, 23,55 izlenme payı,  tüm kişilerde yüzde 9,52 reyting ve yüzde 22,90 izlenme payı, AB kategorisinde ise 7,71 reyting ve 18,78 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.
 
HER SANİYESİ DUYGU VE HEYECAN DOLU
 
Ozan'ın, babasının doğum günü hediyesi olarak aldığı otomobil ile büyük bir kaza geçirmesi, aynı saatlerde Gülseren ve Cansu'nun da başının derde girmesi milyonları ekrana kilitledi. Dilara ve Rahmi Bey'in Almanya'dan getirttikleri Gülseren'in kocası Özkan herkesin başına dert olurken, gözler boşanma için mahkemedeydi.
 
Gülseren, Cihan'ın avukatı Yıldırım'ın yardımıyla Özkan'dan boşandı. Ancak, bir türlü Özkan'dan kurtulamadı. Dilara'nın Özkan'ı yanına şoför olarak alması Cihan'ı çileden çıkardı. Cansu'yu günden güne daha çok kıskanan Hazal'ın da boş durmayıp herkesin hayatını tehlikeye atacak bir hamlede bulunması ise yürekleri ağızlara getirdi.  
 
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT