1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Pazarcıların sorunlarını dinlediler
Pazarcıların sorunlarını dinlediler

Pazarcıların sorunlarını dinlediler

Kayapınar eş belediye başkanları semt pazarcıların sorunlarını dinlediler

A+A-
Diyarbakır Kayapınar eş belediye başkanları seçim çalışmaları kapsamında Musa Anter bölgesinde semt pazarı gezerek pazarcıların ve vatandaşların sorunlarını dinlediler.
 
Kayapınar İlçesi eş belediye başkanları Musa Anter bölgesindeki Çarşamba Semt Pazarı gezerek pazarcıların ve vatandaşların sorunlarını dinlediler. Pazar ziyaretine BDP İlçe Başkanı Davut Kesen, belediye eş başkan adayları Mehmet Ali Aydın ve Fatma Arşimet katıldı. Eş başkanların semt pazarına girmesiyle pazarcıların başkanları alkışlayarak karşıladılar.
 
Pazardaki tüm tezgâhları gezen eş başkanları pazarcıların ve pazara alış-veriş içen gelen vatandaşların sorunlarını dinlediler. Eş belediye başkan adayı Mehmet Ali Aydın, pazarcılara yaptığı sohbette, pazarcı esnafının daha modern pazar yerlerinde emeklerinin karşılığını kazanmaları için belediye olarak gelen öneriler doğrultusunda düzenleme yapacaklarını belirtti. 
Eş belediye başkan adayı Fatma Arşimet, pazara gelen kadınlarla yaptığı sohbette, semt pazarlarında daha çok kadın pazarcının yer alması için belediye olarak çalışma yapacaklarını belirti.
 

HABERE YORUM KAT