Patron sensin!

Patron sensin!

Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar doğrudan satış yapan firmalar arasında Avrupa Networking ile para kazanıyor.

A+A-

Ev kadınları 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve Çarşıbaşı Grubu tarafından 2006 yılında kurulan Avrupa Networking markası ile bayan ve çocuk çorapları ile tayt ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarını, doğrudan satış yöntemini kullanarak ek gelir kaynağı yaratıyor.

Türkiye genelinde 850 binden fazla doğrudan satışçı bulunuyor. Büyük bir kısmı ev kadını. Doğrudan satışçılar, evlerde toplanıp bayan ve çocuk çorapları ile tayt ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürünleri içeren çeşitli kataloglar vasıtasıyla satış yapıyor. Altın günlerini andıran bu etkinliklerde kadınlar hem birlikte vakit geçiriyor hem de para kazanıyor.

Konuyla alakalı Avrupa Networking Diyarbakır Temsilciliği yapan ve 15 ev kadını üyesi olan doğrudan satışçı Berrin Seyidoğlu açıklamalarda bulundu. Doğrudan satışın, büyük çoğunluk için ek gelir aracı olduğunu belirten Seyidoğlu, “Avrupa Networking disiplin içerisinde çalışan herkes için gelir sağlama imkanı var. Bu açıdan bakıldığında, doğrudan satışın, işi yapanlar açısından orta gelir düzeyine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Tüketici kitlesi açısından bakıldığında ise herkese hitap eder. Bu vesileyle hem ev ekonomisine ek gelir sağlıyoruz hemde bayan arkadaşlarımızla daha sık görüşme imkanımız oluyor” dedi.

Seyidoğlu, “Okulunu, evini, ailesini ya da çocuklarını ihmal etmek zorunda kalmayacağı bir iş arayışında olanlar, ek kazanç elde etmek veya risk almadan kendi işini kurmak isteyenler doğrudan satış yapabiliyor” diye konuştu.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

Diyarbakırlı ev kadınlarına seslenen ve herkesin Avrupa Networking ile kendi işinin sahibi olabileceğinide belirten Seyidoğlu, “Hepimizin ihtiyacı olan başta Pierre Cardin bayan ince külotlu çorap ve taytları, bunun yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydolller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünlerini katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz? Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz” diye konuştu.

Ev hanımlarının yanı sıra bir çok kişinin de bu işi yapabileceğini sözlerine ekleyen Seyidoğlu, “Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes. Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz. Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız.” Dedi.

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

Ürünlerin satışı hakkında da bilgi veren Seyidoğlu, “ %50'ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50'ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden;

150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL

300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.

3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız” diye konuştu.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Kendi satış ekibini oluşturarak daha çok para kazandığını belirten Seyidoğlu, satış ekibi oluşturmak isteyenlerede tiyolar verdi. Seyidoğlu, “Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 5 Nesil alt üye oluşturarak onların satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz. Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir. Bu üyeler sizin 1.Nesil üyeniz olarak adlandırılacaktır” dedi.

Avrupa Networking nedir?

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ile tayt ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Şirket, %100 Türk sermayelidir.

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve ar-ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 lik daha geniş bir alana taşındı. Burada yeni makina yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren çorap boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahane’yi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Geniş ürün yelpazesi, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla sektöründe öncü ve yenilikçi olmayı misyon edinen Avrupa Tekstil, Pierre Cardin markalı bayan külotlu çorap, bayan dizaltı çorap, bayan tayt, çocuk külotlu çorap, çocuk dizaltı çoraplar, çocuk tayt ve Seamless-Korse üretimleriyle oldukça geniş ürün çeşitliliği yakalamış ve seçkin mağazalarda yerini almıştır.

* Pierre Cardin Sağlık Serisi Çoraplar;

Konusunda uzman doktorlar tarafından kontrolleri yapılarak, yararları tespit edilmiş ve kullanılması önerilen, rahatlatıcı ve dinlendirici masaj yapma özelliğine sahip külotlu ve pantolon çoraplarından oluşan seridir. Bu seride varis oluşumunu geciktirici nitelikte, kan dolaşımına destek veren medical yönü ağırlıklı ürünler yer almaktadır.

* Pierre Cardin Çocuk Külotlu - Dizaltı Çoraplar ve Taytlar;

Moda renklerden üretilmiş her ya çocuk grubuna hitap edecek şekilde tasarlanan ve üretilen çocuk çorapları, okul giysilerinin tamamlayıcı ürünü olmakla birlikte, kendi tarzını yansıtmak isteyen küçük hanımefendilerin en sevdiği objeleri oluşturmaktadır. En zor ve en tatlı bu müşteri grubunu mutlu edebilmek için firma her sezon ürünlerini revize etmekte ve trend belirleyici yeni ürünleri beğeni ile karşılanmaktadır.

* Pierre Cardin Seamless - Korse; (Body Shaper)

Vücut şekillendirici antibacterial, hijyenik, kolay yıkanıp çabuk kuruyan, ütü gerektirmeyen ve deforme olmayan ürünler bayanların vazgeçilmezleri arasındaki yerini almıştır. İnsan anatomisine en uygun şekilde, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak üretilen ürünler sektörde çok büyük rağbet görmüştür.

* Pierre Cardin Tayt;

Rahat, Esnek, Konfor ve Moda. Bu dört temel prensipten hareketle üretilen Pierre Cardin Taytları Jean görünümlü ve güncel baskılı yeni modelleriyle tüketicinin gönlünü bir kez daha fethetmeyi başarmıştır.

* Avrupa Tekstil, Pierre Cardin bayan ve çocuk çoraplarının Türkiye, İran, Irak ve Suriye ülkelerindeki tek üretim ve pazarlama lisansörüdür.

(Ayşegül Kaya)

HABERE YORUM KAT