1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Parlak Bismil Tepe Mahallesi'ni ziyaret etti
Parlak Bismil Tepe Mahallesi'ni ziyaret etti

Parlak Bismil Tepe Mahallesi'ni ziyaret etti

DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır Milletvekili adayı Alaattin Parlak, Bismil ilçesi Tepe Mahallesi'nde esnafla bir araya geldi.

A+A-

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Diyarbakır Milletvekili adayı Alaattin Parlak, Tepe Mahallesi'ndeki seçim bürosunda partililer ile bir araya geldi. Tepe Mahallesi'nde esnaf ziyaretinden sonra Bismil ilçesine geçen Parlak, burada ilçe başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne geçti. Çözüm sürecinin dinamosu ve bugünlere getirenin AK Parti olduğunu ifade eden Parlak, 7 Haziran seçiminin barış ve huzur içerisinde geçmesini temenni etti. Parlak, "7 Haziran'a kadar tüm partililerden var güçleri çalışma istiyorum.

 

Dönüşüm süreçlerinin yeni Türkiye vizyonunun ve bölgemiz için hayati öneme sahip çözüm sürecinin nihai barışla sonuçlanmasını istiyorsak kalan günlerimizi verimli kullanmalıyız. Sandığa gidelim, oyumuzu kullanalım ve sandığa sahip çıkalım ki Türkiye istikrarlı büyümesine devam etsin. Yeni Türkiye yolunda ikinci yarının başlaması için seçim günü sandığa sahip çıkmalıyız. AK Parti hükümeti mecliste kuvvetli bir parlamento desteğine sahip olması gerekiyor" dedi.

 


(BE-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT