1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça'da şok!
Paramparça'da şok!

Paramparça'da şok!

Paramparça dizisi izleyenlerine yine dikkat çekici bir bölüm sundu. Star Tv'nin sezona iddialı bir giriş yapan dizisi Paramparça'nın bu hafta yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Paramparça son bölüm ve detaylar..

A+A-

Başrollerini Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği Paramparça son bölümünde heyecan doruktaydı. Peki Paramparça 39. son bölüm neler yaşandı? İşte Paramparça 39. son bölüm ve detayları...
 
Paramparça
 
Dilara sinsi planlar yapıyor


Dilara, cezaevinden çıkacağını hiç ummadığı Cihan’ı ansızın karşısında görünce şoke olur. Cihan, Dilara’nın davranışlarında bir gariplik olduğunu sezer ve 20 yıllık karısının kendisini sırtından hançerlediğini öğrenmesi uzun sürmez. Ancak Dilara, Cihan’a en büyük darbesini henüz vurmamıştır.


Ozan'ın büyük hatası! 


Dilara, Cihan’ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgisayarın peşine düşer. Kapısına dayandığı Gülseren’i ve Hazal’ı da tehdit eder. Öte yandan Ozan çok büyük bir hata yaparak  tüm ailenin geleceğini tehlikeye atar. Rahmi Bey ise, cezaevinde artık iyiden iyiye bunalmıştır ve Dilara ile işbirliği yapmaya karar verir.  
 
Yayın Günü: 2 Kasım Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 
 

HABERE YORUM KAT