1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça'da nefesler tutuldu
Paramparça'da nefesler tutuldu

Paramparça'da nefesler tutuldu

Star TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça 48. bölüm için heyecan dorukta. Yeni bölüm fragmanı ile herkesi heyecanlandıran Paramparça'da Dilara tehlikede. Cihan ise Dilara'nın yanında. Paramparça 48. bölüm fragmanı ve ayrıntılar .

A+A-

Ekranların en çok izlenilen dizisi ‘Paramparça’, dün ekrana gelen 47. bölümüyle AB kategorisinde 6.67 rating, 17.07 izlenme payı ve ABC1 kategorisinde 8.83 rating, 19.83 izlenme payı ile birinciliğini yine korudu.
 
Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın sabırsızlıkla beklenen 48. Bölüm fragmanı da yayınlandı. 
 
PARAMPARÇA 48. BÖLÜM FRAGMANI

 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
GERÇEKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKTI
 

Cihan, ailesini paramparça eden Harun’dan intikam almakta kararlıydı. Çekmeceden silahını çıkartan Cihan’ı durduran kişi Yıldırım oldu. Bu esnada silahın patlamasıyla yürekler ağıza geldi. Her ikisinin de yara almadan kurtulduğu bu sahne, izleyenleri ekrana kilitledi.
 
Dilara’nın yalıyı terk etmesi, Yıldırım’ın Candan ile olan ilişkisi, Hazal’ın bir gece kulübünde yine başını belayı sokması dizinin temposunu bir an olsun düşürmeyen sahnelerdi. Son sahnede ise Dilara’nın Cihan’dan sakladığı hamileliği ortaya çıktı. Cihan, Dilara’nın ultrason sonuçlarını görmesiyle büyük bir şok yaşarken, bu sahne sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler