1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça'da duygusal anlar !
Paramparça'da duygusal anlar !

Paramparça'da duygusal anlar !

STAR TV'nin sevilen dizisi Paramparça 43. bölüm fragmanı ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Cihan ve Gülseren romantik anlar yaşarken; Harun ve Dilara cephesinde de duygusal anlar yaşanıyor. Cihan, Harun gerçeğini öğreniyor. Paramparça 43. bölüm fragmanı ve

A+A-

Cihan ve Gülseren evlilik planı yaparken; Dilara ve Harun ilişkisi de ilerliyor. Canan bu ilişkiyi öğrendiğinde işler karışacak. Paramparça 43. bölüm fragmanında Cihan, Harun'un gerçek yüzünü öğreniyor. Her şey için çok mu geç kaldı? Harun herkesin gönlünü kazanmayı başardı. 

Paramparça 43. bölümü ile 30 Kasım Pazartesi akşamı STAR TV'de..

PARAMPARÇA 43. BÖLÜM  FRAGMANI - İZLE

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hazal'dan yanlış üzerine yanlış! 

Hazal’ın televizyona verdiği röportaj hem kendisini hem de etrafındakileri çok zor durumda bırakır. Hazal yaptığından pişman olur ancak hatasını telafi etmek isterken çok daha büyük bir hata yapar. Hazal yaşananlardan büyük bir hayat dersi alır. 
 
Dilara'nın aşk itirafı 
 
Dilara ve Harun’un birlikteliğinden şüphelenen Candan, Dilara’nın aşk itirafı ile sarsılır. Öte yandan Özkan da Hazal’ın yaptıklarından kendisini sorumlu tutar. Özkan, kendisini affetmesini istediği Hazal’dan hiç beklemediği bir yanıt alır.
 
Romantizm Dorukta
 
Cansu’nun ve Hazal’ın yaşadığı sıkıntıları gören Cihan ailenin tüm bireylerini  aynı masa etrafında buluşturup yüzleştirir. Ardında Gülseren’e bir sürpriz yaparak onu şehir dışına götürür. Cihan’ın planı başkadır; bir ömür mutlu yaşayacağını düşündüğü Gülseren’e dizlerinin üzerinde evlilik teklif etme günü gelmiştir...

HABERE YORUM KAT