1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Paramparça'da Dilara'ya büyük şok!
Paramparça'da Dilara'ya büyük şok!

Paramparça'da Dilara'ya büyük şok!

Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Paramparça 47. bölüm fragmanını yayınladı. Heyecanla beklenen dizinin yeni bölümünde Dilara ve Harun arası açılacak mı? Paramparça 47. bölüm fragmanı ve merak edilenler .

A+A-

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça 46. bölüm ile herkesi ekrana kilitledi. Son bölümü ile ekrana gelen dizide Dilara'nın hamileliği ortalığı karıştırdı. Cihan'ın bu ilişkiye tepkisi ne oldu? 
 
Paramparça 47. yeni bölüm fragmanını da yayınladı. Harun, Dilara'yı tuzağa mı düşürdü? Gülseren ve Cihan arasındaki gerginlik büyüyor. İşte Paramparça yeni bölümden ilk görüntüler..
 
 
PARAMPARÇA 47. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir.

Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.

Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler