1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça'da Cihan ve Dilara boşanıyor
Paramparça'da Cihan ve Dilara boşanıyor

Paramparça'da Cihan ve Dilara boşanıyor

Star TV'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Paramparça 40. bölüm ile ekranlarda.

A+A-

Paramparça 40. bölümde Dilara ve Cihan boşanıyor mu? Harun bilgisayarı ne yapacak? Paramparça 40. bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Paramparça 40. bölüm ve tüm detayları.

Star Tv'nin sezona iddialı bir giriş yapan dizisi Paramparça yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Paramparça 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocukları karışan iki ailenin bir anda değişen hayatını ele alırken, Cihan'ın düşmanının geri dönüşüyle adete bir intikam hikayesin dönüşen Paramparça yeni bölümünde yine dengeleri alt üst edecek, izleyicileri ekrana kilitleyecek sahneler var. Ozan, Cihan'ın özgürlüğünden ödün vermek pahasına sakladığı görüntüleri Harun'a verecek, Cihan ve Dilara, boşanmak üzere mahkemeye çolacak.
 
Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın paylaştığı Paramparça 40. bölümü bu akşam saat 20.00'de Star Tv'de!
 
PARAMPARÇA 40. BÖLÜM ÖZETİ
 
Paramparça 40. bölüm fragmanında Cihan Hazal'ı nüfusuna almak istediğini söyler. Bunu duyan Hazal yalı hayalleri kurmaya başlar. Dilara bilgisayarın Harun'un eline geçtiğinden habersizdir. Özkan Cansu'nun sözünü dinler ve oğlunun peşine düşer. 
 
Bilgisayar'ı Harun'a teslim eden Ozan dedesinin kefaletini Harun'dan alır ve dedesinide de hapisten kurtarır. Özkan kendini bir anda tehlikeli oyunların içinde bulur. Dilara ve Cihan boşanmak için duruşma salonunda yerlerini almışlardır. 
 
Bir yandan Gülseren öte yandan Dilara, Cihan’ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgilerin içinde olduğu bilgisayarın peşindedir. Ancak onlardan erken davranan Ozan bilgisayarı alıp, çok güvendiği Harun’a teslim ederken Cihan’a ne kadar büyük bir zarar verdiğinin farkında değildir. 
 
Çocuklarına iyi bir baba olamadığını kabul eden Özkan elindeki en son şansı Can’ı da kaybetmek üzeredir. Cansu’nun sözleriyle kendine gelen Özkan, Keriman’ın karşı çıkmasına rağmen, anneannesine verdiği bebeği Can’ın peşine düşer. Ancak parasızlık Özkan’a yine çok büyük bir hata yaptıracaktır. 
 
Dilara ve Cihan ise evliliklerinde yol ayrımına gelmiştir. Her ikisi de hakimin karşısında boşanmak istediklerini tekrarlar. Mahkemeden çıktıklarında alacakları bir telefon haberi ise, kara günlerin hepsi için daha yeni başladığının habercisi olur. 
 
PARAMPARÇA 40. BÖLÜM FRAGMANI 
 

HABERE YORUM KAT