1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça'da Cihan karar değiştiriyor!
Paramparça'da Cihan karar değiştiriyor!

Paramparça'da Cihan karar değiştiriyor!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Paramparça 54. bölüm ile bu akşam seyirci karşısına çıkıyor. Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisinde Cihan ve Dilara'nın nikah kararı sürpriz bir kararla sekteye uğruyor. Paramparça 54. bölüm ve dahası.

A+A-

Cihan, nikahına gidebilecek mi? 

Dilara ile evlilik için gün alan Cihan aynı gün şirket adına bir toplantıya katılır. Aynı anda bir başka sebepten aynı otelde bulunan psikiyatrist Ayşe yanlışlıkla toplantı odasına girer. Yaşanacak bir takım olaylar Cihan ile Ayşe’nin yollarını kesiştirir. Aynı dakikalarda Dilara nikah salonunda Cihan’ı beklerken bambaşka bir sürpriz ile karşılaşır.  

Candan’ın Başı Dertte 


Yıldırım’ı avucunun içine alan Candan, böylece Cihan’ın şirket sırlarını öğrenir. Harun ile yeniden yakınlaşmak için bunları kullanmak isteyen Candan, Harun’a öyle büyük bir zarar verir ki, bu kez kurtuluşu yoktur.  Harun, Candan’a duyduğu öfke ile silahına sarılır. Harun’un kendisini öldüreceğini anlayarak kaçmaya başlayan Candan koştuğu yerin ölüme gittiğinin farkında değildir.

Yayın Günü: 22 Şubat Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

PARAMPARÇA 54. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dilara’nın hamile olduğunu öğrenen Ozan için ok yaydan çıkar. En büyük düşmanları Harun’un çocuğunu kardeş olarak kabullenmeye hiç niyeti yoktur. Bu bebekle birlikte hem çocuklarını hem de saygınlığını kaybetmekten korkan Dilara’nın bir diğer kabusu da Harun’dur. Harun ya Dilara’nın kendi çocuğuna hamile olduğunu öğrenirse? 

Bir yanda Gülseren’i kaybetmenin acısıyla kavrulan Cihan diğer yanda ailesini bir arada tutabilme çabası içindedir. Şimdi acısını kalbine gömüp ailesinin yanında olma zamanıdır. Cihan hiç kimsenin, Dilara’nın bile tahmin edemeyeceği bir teklifte bulunur. 

Cansu’yu kaybetmeyi içine sindiremeyen Deniz, Rahmi Bey’in sert tepkisinin sebebini öğrenmeyi kafasına koyar. İkili arasındaki yüzleşme can yakıcı olacaktır... Öte yandan Harun, halası Maide’ye gider ve ona ihtiyacı olduğunu söyler. 

HABERE YORUM KAT