1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça'da beklenen son!
Paramparça'da beklenen son!

Paramparça'da beklenen son!

STAR TV'nin sevilen dizisi Paramparça 54. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Şükran Ovalı artık Paramparça'da... Cihan ve Dilara yeni bir karar verecekler.

A+A-

Paramparça yeni bölümde nefesler tutulacak. Cihan bir karar vermek zorunda.. Dilara ise bebeğini Harun'dan saklamaya kararlı. Diziye bu hafta dahil olan Şükran Ovalı herkesi ekrana kilitleyecek. Paramparça 54. bölümü ile Pazartesi akşamı star TV'de..


PARAMPARÇA 54. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dilara’nın hamile olduğunu öğrenen Ozan için ok yaydan çıkar. En büyük düşmanları Harun’un çocuğunu kardeş olarak kabullenmeye hiç niyeti yoktur. Bu bebekle birlikte hem çocuklarını hem de saygınlığını kaybetmekten korkan Dilara’nın bir diğer kabusu da Harun’dur. Harun ya Dilara’nın kendi çocuğuna hamile olduğunu öğrenirse? 

Bir yanda Gülseren’i kaybetmenin acısıyla kavrulan Cihan diğer yanda ailesini bir arada tutabilme çabası içindedir. Şimdi acısını kalbine gömüp ailesinin yanında olma zamanıdır. Cihan hiç kimsenin, Dilara’nın bile tahmin edemeyeceği bir teklifte bulunur. 

Cansu’yu kaybetmeyi içine sindiremeyen Deniz, Rahmi Bey’in sert tepkisinin sebebini öğrenmeyi kafasına koyar. İkili arasındaki yüzleşme can yakıcı olacaktır... Öte yandan Harun, halası Maide’ye gider ve ona ihtiyacı olduğunu söyler. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler