1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça zirvede'de tek başına
Paramparça zirvede'de tek başına

Paramparça zirvede'de tek başına

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol'ün Türkiye'de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya'nın paylaştığı “Paramparça”, her hafta olduğu gibi yine Pazartesi günü ratinglerine damgasını vurdu.

A+A-
TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ
 
Paramparça; TNS ölçümlerine göre ABC 1 kategorisinde 10,67 reyting, 23,56 izlenme payı,   tüm kişilerde de  yüzde 10,12 reyting ve yüzde 23,38 izlenme payı, AB kategorisinde ise 9,19 reyting ve 21,26 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.
 
AKSİYON, GERİLİM, DUYGU
 
Bindiği otomobil kurşun yağmuruna tutulan Hazal otomobilden sağ çıkmayı başardı ama cinayetin görgü tanığı olmaktan kurtulamadı. Cansu yalıya geri dönmek zorunda kalırken  verdiği hiçbir sözü tutmayan Özkan hem Dilara hem de Cihan'ın hedefindeydi.  Dilara ve Cihan'dan intikam almak isteyen Özkan, Almanya'daki hapishaneden kendisini Dilara ve Rahmi Bey'in çıkarttığını Cihan'a anlatması gerginliğe neden oldu. Ailesinin kendisine ihanet ettiğini anlayan Cihan'ın boşanmaya ilişkin gazetelere verdiği ilansa, Dilara'yı şok etti.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT