1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça yeni sezon
Paramparça yeni sezon

Paramparça yeni sezon

Star Tv'nin reyting rekoru kıran dizisi Paramparça yeni sezon fragmanını yayınladı. Peki Paramparça yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak? Dilara, Cihan'ı Gülseren'e bırakmamaya kararlı. Yeni sezon oyuncuları ve sürprizlerle Paramparça çok yakında geli

A+A-

Paramparça Yeni Sezon İlk Bölümüyle 14 Eylül Pazartesi Star'da!
 
Büyük sürprizlerle dolu sezon finali bölümü ile herkesi merakta bırakan ‘Paramparça’, 14 Eylül Pazartesi günü saat 20:00'de
 
Star’da yeni sezonun ilk bölümü ile izleyicinin karşısında olacak.
  
Sezon Finalinde Neler Olmuştu?
 
Gülseren, inkar edemeyeceği, asla reddemeyeceği bir nedenle yalıya yerleşir. Bu durum, bütün ailenin ve Gülseren’in hayatlarını değiştirecek olayların tetikçisi olur. 
 
Hazal Tekerlekli Sandalyede 
 
Hazal artık tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Hazal’ın bu durumu kabullenmesi hiç kolay değildir. Hazal’ın başına gelenlerden ötürü kendisini suçlayan Cansu, vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Öğreneceği bir gerçek ise, Cansu’nun acısını iyice dayanılmaz hale getirir.
 
Dilara ve Gülseren Karşı Karşıya Geliyor 
 
Kızları için müthiş bir dayanışma içine giren Dilara ve Gülseren’in bu işbirliği uzun sürmez. Gülseren’i yalıda görmek, Dilara için kabullenilmez bir durumdur. Dilara’nın öfke nöbetinden payına düşeni alan Cihan her ne pahasına olursa olsun Gülseren’den vazgeçmeyeceğini söyler.  
 
Tehlikeli Düşman Yanıbaşında 
 
Geçmişten gelen bir düşman, Cihan’ın ve çevresideki herkesin hayatını yıkmaya yeminlidir. Cihan ise bu düşmanının ne kadar yakınına sokulduğundan habersizdir. Son derece tehlikeli biri olan Harun, hem Cihan’a hem de ailesine çok büyük zarar vermek için düğmeye basmıştır. 


Bombayı kim koydu?
 
Gülseren artık Cihan ve çocuklarla birlikte yalıda mı yaşayacak? Özkan’ı kim vurdu? Özkan’ın bebeğini doğuran Nuray bebeği yalıya neden getirdi? Ozan nasıl bir belaya bulaştı? Dilara yalıya döndüğünde ne gördü? Tekerlekli sandalyedeki Hazal’ın ‘imdat’ çığlığını duyar var mı? O bombayı kim, niye, nereye koydu?
 
Ajda Pekkan Paramparça'da! 
 
Ajda Pekkan’ın, söz ve müziği Can Tanrıyar’a düzenlemesi Volga Tamöz’e ait yeni şarkısı ‘Yakarım Canını’, ‘Paramparça’nın sezon finali şarkısı olacak. ‘Paramparça’yı ilk bölümünden beri severek izleyen Ajda Pekkan’ın duygusal şarkısı, dizinin romantik sahnelerine damga vuracak. 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT