1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça yeni bölümde büyük şok!
Paramparça yeni bölümde büyük şok!

Paramparça yeni bölümde büyük şok!

Paramparça bu akşam 47. bölüm ile ekrana geliyor. Dilara, gerçekleri duyunca şok oluyor. Gülseren ve Cihan arasındaki buzlar ise erimiyor. Peki ayrılık mı var? Paramparça 47. bölüm ve ayrıntılar .

A+A-

Büyük Yıkım İçinde
 
Harun’la evlenip bebeğini doğurmaya karar veren Dilara, Harun hakkındaki gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla büyük bir yıkım yaşar. Ama esas üzüldüğü,  Harun hakkındaki gerçekleri Cihan’dan duymuş olmaktır... Yalıyı terk eden Dilara için sığınacağı tek liman geçmişinden biridir... 
 
 
Hazal'ın başı yine belada
 
Cihan ile evlenmek üzere olan Gülseren, içini kemiren şüpheleri Cansu ile paylaşır. Kendisini affettirmek için Gülseren’in evine giden Cihan’ı burada büyük bir sürpriz beklemektedir... Öte yandan, Cihan’ın yanına taşan ve lüks hayatın keyfini sürmeye başlayan Hazal yine başını belaya sokar. 
 
Ofiste silah patlıyor
 
Ailesini paramparça eden Harun’dan intikam almaya karar veren ve çekmecesinden silahını çıkartan Cihan’ı engellemek isteyen Yıldırım, Cihan’ın üzerine bir hamle yapar ve ikili arasındaki itişme sırasında silah patlar... 
 
Yayın Günü: 28 Aralık Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 
 
PARAMPARÇA 47. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir.

Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.

Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır. 
 

HABERE YORUM KAT