1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi
Paramparça son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi

Paramparça son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi.

A+A-

Son bölümde Gülseren, Cihan’dan tamamen kopmak ve kızlarına mutlu bir gelecek sağlayabilmek için için İzmir’e yerleşmeye karar verdi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümde Gülseren, Cihan’dan tamamen kopmak ve kızlarına mutlu bir gelecek sağlayabilmek için için İzmir’e yerleşmeye karar verdi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizde olacak..

Gülseren, Cihan’dan tamamen kopmak ve kızlarına mutlu bir gelecek sağlayabilmek için için İzmir’e yerleşmeye karar verir. Yakın arkadaşı Derya, Gülseren’in gidişine engel olamayacağını anlayınca bu durumdan Cihan’ı haberdar eder.


Cihan Gülseren defterini kapatıyor mu?
 
 
Ancak Cihan’n da yapabileceği bir şey kalmamıştır. Cihan, Gülseren’in gitmesine izin verdiği için kendisini suçlar. Dertleşebildiği bir tek Yıldırım vardır ve Cihan, Yıldırım’a,  “Aşkın kıyısından geçtik biz” itirafıyla, Gülseren defterini tamamen kapattığını söyler. 
 
Hazal ölümün kıyısında, Cansu şokta
 
Gülseren’in gittiğinden ne Hazal’ın ne de Cansu’nun haberi vardır. Sosyal medyada ile Cansu ile ilgili alaycı yorumlar yapan biri vardır ve Cansu bu kişinin Hazal olduğundan emindir. Hazal ile yüzleşmek ister ama Hazal onu dinlemez. Bu sırada Cansu’nun yaptığı bir yanlış hareket Hazal’ı ölümle burun buruna getirir. 
 
Hastaneye kaldırılan Hazal’ın yaşaması için pek umut yoktur. Artık Dilara ve Gülseren’in ortak bir acısı vardır: Hazal…

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler