1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça fragmanında aksiyon süürüyor
Paramparça fragmanında aksiyon süürüyor

Paramparça fragmanında aksiyon süürüyor

Paramparça 45. bölüm fragmanı yayınladı. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Paramparça yeni bölümde Ozan vuruluyor. Herkes hastanede. STAR TV'nin sevilen dizisi Paramparça 45. bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

A+A-

Paramparça son bölümü ile ekrana kilitledi. Dilara ve Harun, Ozan'a yakalandı. Paramparça 45. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Ozan vuruluyor. Herkes perişan oluyor. İşte Paramparça yeni bölümden ilk görüntüler..
 
Paramparça 45. bölüm ile 14 Aralık Pazartesi STAR TV'de...
 
PARAMPARÇA 45. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Dilara’dan şirketin yönetimini devralan Cihan, uluslararası bir firma ile çok önemli bir ortaklığa imza atar. Cihan’ın bu başarısıyla deliye dönen Harun elindeki son kozları oynamaya karar verir. Harun için artık Gülseren ile tanışmanın vakti gelmiştir. Cihan’ın başarısıyla gurur duyan Gülseren ise Cihan’ı taşıyıp taşıyamayacağı endişesine düşer. İşe, dış görünüşünü değiştirmekle başlar.
 
Harun ile Dilara arasındaki aşkın gittikçe büyüdüğünü gören Candan, Harun’u durduramayacağını anlar ve oklarını Dilara’ya çevirir. Hedefinde Ozan ve Cihan vardır ancak Harun da Candan’dan gelecek kötülüğü fark eder. Harun kendi yöntemleriyle Candan’a unutamayacağı bir ders verir. 
 
Dilara’nın hayatında biri olduğunu öğrenen Ozan, bu sır ismin peşine düşer ve hiç tahmin etmediği bir gerçekle yüzleşir. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler