1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça dizisi final zamanı
Paramparça dizisi final zamanı

Paramparça dizisi final zamanı

Paramparça dizisi sezon finaline doğru.

A+A-

Yapımcılığını Endemol Türkiye'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu, başrollerini ise Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Civan Canova'nın paylaştığı Paramparça 30. bölümüyle 29 Haziran'da sezona ara verecek! Haberi Nurgül Yeşilçat Instagram hesabından verdi.

Peki, Paramparça kaldığı yerden ne zaman devam edecek? Müthiş bir sezonun ardından izleyicilerin hayranlığını kazanan dizi, yeni sezon çekimlerine 7 Eylül'de başlayacak ancak Paramparça yeni bölümülerinin ekrana ne zaman yansıyacağı henüz belli değil.

Gülseren'e ve ailesine tepki vermek isterken, başına büyük belalar açan Hazal, Paramparça yeni bölümünün merkezinde olacak. Gülseren ve Cihan, Hazal ile uğraşırken, Dilara'nın yanında daha fazla kalmak istemeyen Cansu, yalıdan ayrılmak için ısrar edecek. 

Bir önceki bölümde parasını Keriman'a kaptıran Cihan, çıldıracak ve ablasının üzerine yürüyecek. Paramparça 28. bölümünde Cihan ve Rahmi Bey, uzun süre sonra baba-oğul olduklarını hissedecekler. Cihan ve Rahmi Bey'i tekrar yanyana getiren şey ise Gülseren'in de bildiği bir sır olacak. Peki, Gülseren, Rahmi ve Cihan üçlüsünü aynı safta toplayan bu sır nedir? İzleyiciler, Paramparça yeni bölümünde bu sırrı öğrenecek.

Hazal'ın ortadan kaybolmasıyla paniğe kapılan Gülseren'in imdadına bugüne kadar kendisine kötülükten başka bir şey yapmayan Rahmi Bey yetişir. Yeni tanıştığı Teoman'ın aşkına inanan Hazal, kimin yanında ve nasıl bir tehlikenin içinde olduğunun farkında değildir.

Hazal, Rahmi Bey sayesinde, düştüğü tuzağı anlar. Ancak iş işten geçmiştir çünkü artık ortada bir ceset vardır.Cihan bu cinayeti ya polise ihbar edecek ya da suç ortağı olacaktır. Bu zor kararı alırken Cihan, babası Rahmi Bey ile yıllar sonra ilk kez bu kadar yakınlaşır.

Paramparça son bölümü için karar verildi

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler