1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 75. bölüm fragmanında Cansu'nun durumu ortaya çıkıyor!
Paramparça 75. bölüm fragmanında Cansu'nun durumu ortaya çıkıyor!

Paramparça 75. bölüm fragmanında Cansu'nun durumu ortaya çıkıyor!

Star TV'de yayınlanan ve büyük bir heyecan ile izlenen Paramparça dizisinin 75. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları yayınlanan Paramparça son bölümüyle de dikkatleri üzerine toplayacak. Cansu'nun ciddi bir rahatsızlığı olduğunun ortaya çıkacağı

A+A-

Paramparça dizisinin yeni bölümünde nefesler tutuluyor. Cansu'nun hastalığının ciddi olması Cihan'ı yıkıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Paramparça yepyeni gelişmeleri ile bu akşam ekranlarda olacak. Paramparça dizisinin yeni bölümünde merak edilenler...
 

 
 
Cihan’a Kara Haber
 
Asuman, Harun’a Yaklaşıyor
 
Dilara, yalıdaki varlığından iyice rahatsız olduğu Asuman ile büyük bir tartışma yaşar. Yalıyı terk eden Asuman’ı geri getiren Harun olur. Harun henüz Asuman ve Candan arasındaki ilişkiden haberdar olmadığı gibi, Asuman’ın kendisine gösterdiği tuhaf yakınlıktan da rahatsızdır.
 
Maide Hanım’ın Nefreti Büyür
 
Maide Hanım, Harun ve Dilara’yı barışma yemeğine davet eder. Tam her şey yoluna giriyor derken, Ozan evi basıp Harun’dan teknedeki patlamanın hesabını sorar. Maide Hanım gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. Ölümün kıyısına gelen Maide Hanım’ın artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır. Hazal’ı çağırarak yeni planını devreye sokar.  
 
Cansu’nun Durumu Ciddi
 
MR sonucun temiz çıkması Cansu’yu rahatlatır. Ancak Cihan ve Deniz, Cansu’nun hastalığı ile ilgili bir başka belirtiyi fark eder. Artık durum çok ciddidir. Cansu’nun hastalığından dolayı gözü dünyayı görmeyen Cihan, peşindeki gizemli kadının da, içinde bulunduğu tehlikenin de farkında değildir. 
 
Yayın Günü: 10 Ekim Pazartesi
 
Yayın Saati: 20.00

HABERE YORUM KAT